Diskuse Utracení psa

reklamy

Diskuse Utracení psa - Reakce

18.09.2016 15:04 - Utracení psa

No ,já nevím, já jsem moji stafordku držela určitě čtvrt hodiny v náručí a pak ji teprve píchly smrtící injekci.

reagovat »

08.09.2016 07:37 - Henry mark

Potřebujete půjčku platit účty, nebo potřebujete peníze začít svůj vlastní podnik, kontaktujte nás, když jsme rozdávat úvěr tak nízké, jak 2% úrokovou sazbou jsme také dát dlouhé a krátké časové úvěr pro více informací kontaktujte nás emailem: hmark8648@ gmail.com.

reagovat »

22.05.2016 15:26 - Juan Diego

Ahoj,
Jsem Juan Diego, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (diegosaintloans@outlook.com).

reagovat »

07.03.2016 08:14 - Jabe

Jste v nouzi úvěru? To je informovat širokou veřejnost, že paní Jane Alison, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme z úvěrů ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasným a srozumitelným podmínek a podmínek. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (saintloanss@gmail.com).

reagovat »

05.03.2016 21:03 - Franklin

Dobrý den, já jsem pan Franklin Smith, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (franklinsmithloan@gmail.com).

reagovat »

27.01.2016 01:31 - Carolina Bianca

Ahoj všichni, já jsem Carolina Bianca svobodná matka od Gruzie USA, budu rád podělil o tento velký svědectví o tom, jak já mám půjčku od Franklin Scott úvěr společnosti, když jsme byli vyhnáni z našeho domova, když jsem nemohl zaplatit své účty už , poté, co byl scammed různými společnostmi on-line a popíral půjčku mou bankovních a jiných nějakou jinou družstevní záložny jsem navštívil. moje děti byly pořízeny pěstounské péče, byl jsem úplně sám na ulici. Až do dne, kdy jsem hanebně vešel do staré školy kamarád, který mě seznámil s tohoto Boha bát půjčky společnosti (Franklin Scott úvěr společnosti) . Nejdřív jsem jí řekl, že já nejsem připraveni přijmout jakékoli riziko vyžádat on-line půjčku anymore, ale ona mě ujistila, že budu získala svou půjčku od nich. Na druhou stranu jsem si vzal kvůli mé bezdomovectví jsem si vzal soud a požádal o půjčku, jsem vyplnil formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno ze mě naštěstí pro mě dostal půjčku ve výši $ 120,000.00, který jsem požádal o od tento úvěr společnosti (franklinosayandescott@gmail.com) a já jsem rád, že jsem vzal riziko, a požádal o půjčku. moje děti dostaly zpátky ke mně a teď i vlastní domov a podnikání mé vlastní. Vše jde vděčnost panu Franklina Scott Bůh poslal úvěru věřitele za to, že smysl na mém životě, kdy jsem ztratil veškerou naději, tak jsem dal slib, aby mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Potřebujete půjčku naléhavě? laskavě a rychle Zkontaktovat tuto velkou firmu nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com on je laskavý povzbudit.

Zůstávám Carolina Bianca.

reagovat »

27.01.2016 01:29 - Carolina Bianca

Ahoj všichni, já jsem Carolina Bianca svobodná matka od Gruzie USA, budu rád podělil o tento velký svědectví o tom, jak já mám půjčku od Franklin Scott úvěr společnosti, když jsme byli vyhnáni z našeho domova, když jsem nemohl zaplatit své účty už , poté, co byl scammed různými společnostmi on-line a popíral půjčku mou bankovních a jiných nějakou jinou družstevní záložny jsem navštívil. moje děti byly pořízeny pěstounské péče, byl jsem úplně sám na ulici. Až do dne, kdy jsem hanebně vešel do staré školy kamarád, který mě seznámil s tohoto Boha bát půjčky společnosti (Franklin Scott úvěr společnosti) . Nejdřív jsem jí řekl, že já nejsem připraveni přijmout jakékoli riziko vyžádat on-line půjčku anymore, ale ona mě ujistila, že budu získala svou půjčku od nich. Na druhou stranu jsem si vzal kvůli mé bezdomovectví jsem si vzal soud a požádal o půjčku, jsem vyplnil formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno ze mě naštěstí pro mě dostal půjčku ve výši $ 120,000.00, který jsem požádal o od tento úvěr společnosti (franklinosayandescott@gmail.com) a já jsem rád, že jsem vzal riziko, a požádal o půjčku. moje děti dostaly zpátky ke mně a teď i vlastní domov a podnikání mé vlastní. Vše jde vděčnost panu Franklina Scott Bůh poslal úvěru věřitele za to, že smysl na mém životě, kdy jsem ztratil veškerou naději, tak jsem dal slib, aby mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Potřebujete půjčku naléhavě? laskavě a rychle Zkontaktovat tuto velkou firmu nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com on je laskavý povzbudit.

Zůstávám Carolina Bianca.

reagovat »

09.11.2015 19:04 - Diana Lambert

hledáte podnikatelský úvěr? osobní půjčky, dům úvěr, auto úvěr, studentské půjčky, konsolidaci dluhu úvěr, nezajištěné úvěry, rizikový kapitál, atd . Nebo jste byl odmítnut úvěr u banky nebo finanční instituce o jakýchkoli důvodů. Já jsem John Williams, soukromé věřitele, úvěrů pro firmy a jednotlivce v nízké a cenově úrokovou sazbou ve výši 2% úrokové sazby. Máte-li zájem? Kontaktujte nás ještě dnes na (loanarrangerltd99@gmail.com) a dostat své úvěr dnes.

reagovat »

21.09.2015 11:29 - John Mclondon

DOBRÝ DEN,

POTŘEBUJETE podnikatelský úvěr? OR osobní půjčku? Máte v úmyslu vypůjčení půjčku? So Kontaktujte nás. NYNÍ S VÍCE INFO. NEVÁHEJTE těšit na Vaši Aplikace nyní e-mailem (john_mclondoninvestment@hotmail.com)
Žádosti o úvěr FORMA:
CELÉ JMÉNO:
VÝŠE ÚVĚRU:
KONTAKTNÍ ADRESA:
ZEMĚ:
TELEFONNÍ ČÍSLO:
LOAN DOBA:
Účel úvěru:

I čekají na vaše naléhavé reagovat.

reagovat »

31.07.2015 03:02 - Kubíček

Včera jsme nechali odejít našeho věrného kamaráda pinčíka, měl 11,5 let. Skoro 2 roky jsme ho drželi na dietě, selhávaly mu ledviny, chodili na odběry krve,bral léky na klouby, nefunkční štítku, nemocná játra, bože, toho bylo. Ale byl tak vitální brouček. Pak to šlo rychle, během 14 dní strašně zeslábl, zhubl, nakonec nejedl, vodu jsme mu dávali stříkačkou, drželi ho při čůrání.... Ale jen tak dlouho, dokud nás vnímal a v klidu hajal. Nemáme zahradu a do kafilérie bych hodila toho vola, co tu kdysi psal ty nechutné příspěvky! Proto jsme Kubíčka nechali zpopelnit a urničku si přivezeme. Bylo to drahé,jsme daleko od Prahy, ale to bych radši jedla chleba a vodu. Však všechna ta léčení, léky, odběry stály majlant, no a co? Byl to náš čertík milovaný, opravdový člen rodiny. Budeme na Tebe Kuboušku vzpomínat, je to moc těžké, ale máš svůj klid. S láskou Tvoje rodina- smečka

reagovat »

08.07.2015 00:59 - Jorge Dominguez

Jsem pan Jorge Dominguez, legitimní, dobrá pověst peníze věřitele. Jsme firma s finanční pomoc. Platíme finanční prostředky pro lidi, kteří potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali do našeho úvěrového negocio.otorgar pouze úroková sazba ve výši 2% a minimální doba trvání 6 měsíců a maximální doba trvání 30 let. Chci, aby tento prostředek používat, aby informovala, že jsme poskytovat spolehlivé příjemce pomoci jak budu rád, aby Vám úvěr. Poskytnuté služby zahrnují;
* Refinance
* Domácí Kutily
* Investiční úvěr
* Auto Úvěry
* Konsolidace dluhu
* Obchodní úvěry
* Osobní půjčky
* Mezinárodní úvěry.
* Hypoteční
coreo eletronico kontakt: jdfinancier.agencia@yandex.com.

reagovat »

15.05.2015 18:01 - Betynka

Čtu vaše příspěvky a pláču.Také jsme se dostali do situace,kdy musíme řešit,zda naši Betynku nechat uspat,nebo ještě počkat.Naší pudlince je 15let a už delší dobu žije s nádory mléčné žlázy.Zatím žere,vítá nás,ale má záchvaty dušení,které jsou čím dál častější a delší.Je hrozné vidět,jak nemůže popadnout dech.Také krvácí z pochvy.Nejprve jsme mysleli,že hárá,ale nevím,jestli je to ještě v tomto věku možné a taky je to krvácení silnější.Před tím už spíš jen špinila.
Mám obavy,že i veterinář se spíš přikloní k utracení,vzhledem k tomu dušení a nádorům.Ale já nevím,jestli není ještě brzy.

reagovat »

03.12.2015 23:22 - Betynka

Asi už je pozdě a fenka je po zbytečné smrti. Nepochopila jsem vaše slova - nevíme jestli není brzy, doktor asi bude chtít smrt atd. atd.. Vy jste nešli k doktoru když fenka krvácela z pochvy a měla nádory??? To musela chudák trpět. Ani v 15 letech není na nic pozdě!!! Letos jsme naši fenku narozenou 1.dubna 2000 měli na operaci mléčné žlázy, na operaci kýly a nakonec na kastraci, protože byly problémy. Pak měla zánět - krvácela. A ZE VŠEHO SE DOSTALA! Co je to tady za úvahy? A co to řešit, to NIC???

reagovat »

15.04.2015 23:25 - Benji milujeme te

Dnes i my jsme vyprovodili naseho pudlicka na posledni cestu,uz neslo se dal divat na jeho utrpeni a bolesti.....milujeme te a zustanes navzdy v nasich srdcich byl jsi nejhodnejsi pejsek Proc to tak boli?

reagovat »

14.08.2015 21:55 - Utraceni psa

Před týdnem jse musela udělat totež,ale bolí to čím dal víc-moc my májpejsek chybí

reagovat »

14.04.2015 12:48 - Utracení psa

Je to hrůza, také jsme se museli zbavit starého psa, už neslyšel a špatně hlídal...je nám to líto, ale nedá se nic dělat, co s ním...My neutrácíme za iněkce, nám staré psy střílí soused myslivec, někdy když pobíhá, tak ho dáme do pytle a soused pytel prostřílí. Psa zakopeme na zahradě, či hodíme na hnuj. Sestřenice je útlocitná a nepotřebné psy vozí autem někam daleko do lesů či polí, kde je vypustí a rychle odjede. Pes je kufru aby si nepamatoval cestu.

reagovat »

05.09.2015 19:31 - Kreatury

vy jste zřejmě přeživší zbytek rodiny z/hory mají oči/asi jste všichni krevně spřízněni (velmi těsně)
což vysvětluje vaši debilitu.asi bych vás taky prostřílel včetně paznehta myslivce,doufám že toho chudáka co vám 10let sloužil taky sežerete,škoda masa ne?

reagovat »

25.07.2015 15:34 - Nechápu

co jste to z rodinu?Proč si berete psy ,když je necháváte takovým způsobem trápit.Jedna je vypustí v lese ,a druhá postřílet.Co je to za myslivce,který pytel rozstřílí?Správně jedna rána a hned konec,ale je to ubohé.Chápu jen ,když už se nedá nic jiného dělat tak jedině injekci.

Irra
reagovat »

25.07.2015 15:34 - Nechápu

co jste to z rodinu?Proč si berete psy ,když je necháváte takovým způsobem trápit.Jedna je vypustí v lese ,a druhá postřílet.Co je to za myslivce,který pytel rozstřílí?Správně jedna rána a hned konec,ale je to ubohé.Chápu jen ,když už se nedá nic jiného dělat tak jedině injekci.

Irra
reagovat »

21.07.2015 16:54 - Bezcitne hovado

Jste bezcitne hovado!!!!!

reagovat »

14.08.2015 21:58 - Utracení

Souhlasím s Vama to dokáže jen hovado

reagovat »

14.04.2015 20:40 - :)ubohost

Lidi nejlepsi co muzeme udelat je ignorovat tu zakomplexovanou osobu,ktera nikdy nepoznala ani nepozna. Proste neexistuje.
Se vsema vama soucitim a verim ze se jednou s nasima milackama pro tu lasku najdeme.
a tobe jen to nejhorsi:) proklinam te,a od ted tu pro nikoho nejsi

reagovat »

07.04.2015 15:46 - Elbinka

Omlovam se za chyby, ale cela se jeste tresu...

reagovat »

07.04.2015 15:42 - Elbinka

Dobry den, je to tyden (30.3.2015) co jsme musely s mamkou nechat uspat nasi Elbinku:' (asi ctyri mesice mela problemy s curanim, ze zacatku to nasvedcovalo tomu, ze ma poskozene nervy (vletela pod auto) na rentgenu, ani na sonu nic veterinar nenasel, tak nam asi 3mesice porad predepisoval nejake homeopatika, az nam jednoho dne prestala mocit uplne, tak se delalo dalsi sono a tam se ukazal nejaky novotvar,zavedl ji katetr do pochvy, bohuzel si ho za dva dny vytahnout..vikend nam po kapkach ucuravala, ale pak zase prestala curat..moc moznosti jsme nemely bud narocna operace panve v Brne cena od 20tisic nebo ji zavest operativne katetr do briska, ktery se pri vychazce musel pokazde odsroubovat..vydrzela to 6dni, nez si to opet nevytrhla a dalsi operaci jsme zamitly s tim, ze nam asi davala celou dobu najevo, ze to sama nechce:' (doma nosila plenku, kdyz jsme byliv praci, tak mela limec..byla nalezenec krizence, tak jsme se ji ujali..nedokazu slovy popsat,jak je mi to lito..mela 13-14let, mame po ni stene no uz stari damu Besi 10let..jenze ani ta nezabira na bolest co prozivame, porad si to vycitam, jestli ji nebylo jeste pomoci:' (beru prasky na uklidneni, ale ani ty nepotlaci ten smutek, ktery v srdci mam...

reagovat »

14.04.2015 17:38 - ELBINKA

DOBRÝ DEN
PŘESNĚ VÍM JAK VÁM MUSÍ BÝT TĚŽKO A SMUTNO,ZAŽILA JSEM TO SAMÉ ,MUSELA JSEM NECHAT USPAT SVÉHO ZLATOUŠKA LABRADORA,JE TO JIŽ ROK A 5MĚSÍCŮ A IKDYŽ MÁME TAKÉ DRUHÉHO PEJSKA,BOLÍ TO STÁLE A NESTYDÍM SE PŘIZNAT ŽE ČASTO PŘI VZPOMÍNKÁCH TEČOU SLZY A MYSLÍM ŽE DLOUHO NEUSTANOU,BYL MILÁČKEM RODINY A V SRDCÍCH BUDE ŽÍT STÁLE,TO SI ŘÍKÁM POKAŽDÉ KDYŽ JE MI PO NĚM SMUTNO.MOC VÁM PŘEJI AŤ BOLEST BRZO PŘEKONÁTE A ZŮSTANOU VÁM KRÁSNÉ VZPOMÍNKY A PO ČASE I ZKLIDNĚNÍ SMUTKU KTERÝ NYNÍ PROŽÍVÁTE.MOC DRŽÍM PALCE ABY BYLO LÉPE
Iva

reagovat »

14.08.2015 22:02 - Utraceni

Také jsem před tydnem musela nechat uspat svého milovaného labradora,ale moc my chybí nevím jak to bez něj dokážu,nikdo na mě nečeká,netěší se na dobrutku ,na prochazku -velmi my chybíš Beníčku

reagovat »

02.04.2015 12:00 - Rychlý a poctivý řešení financování

Dokončit své starosti financování v návaznosti na finanční krizi
Ekonomická máte potíže úvěr v bankách a
jiných finančních institucí. Nenechte si starosti. nás
jsou speciální skupina s kapitálem budou použity na
poskytovat úvěry lidem ve finančních potížích. pro všechny
Vaše problémy s financováním, udělal obrat a vy
  získat uspokojení. Prosím, kontaktujte mě pro více
informace. E-mail: jeanfrancois@inbox.lv
  Děkujeme za pochopení

reagovat »

24.03.2015 00:54 - čiko

Dne 22.3.2015jsem musel nechat svyho kluka,am. Pitbula Čika ,mel jsem ho od detstvi a udelal toho pro me tolik,zazili jsme toho strasne moc,byl u me vzdycky kdy jsem potreboval a bylo mi mizerne,nikdy nezapomenu na nase hry,na to jak zebral jak miloval zivot mazleni dobrutky. Zacatkem unora kdyz kulhal mu diagnostikovali rakovinu kosti na predni noze,delali jsme toho moc zabali z preslicky a svedskych kapek 3x denne leky na bolesti,bohuzel posledni den se hodne zhorsil a uz nemohl ani na unaveny zadni nohy,nemňh sem ho nechat trpet aby pak treba to mel ma plicich,byl krasnej aym do konce. Vet. Prijel k nam a usnul u me,vedel ze ho miluju a strasne to boli, v dubnu by mu bylo 13. Nikdy nezapomeneme lasko jsi s nami na vzdycky

reagovat »

14.04.2015 17:56 - Pejsek Čiko

Ahoj
mám stejnou smutnou zkušenost tak držím palce ať to co nejdřív přebolí ikdyž vím že to nejde tak rychle ale za nějaký čas bude lépe a klidněji,vím to dle sebe,brečela jsem dny,měsíce a vzpomínám stále ale už jen na vše krásné s mým klukem psím a ty hrůzy než jsem ho musela dát uspat se snažím vytěsnit,taky jsem u něho doma seděla a hladila mu hlavinku když ho veterinář uspával.říkala jsem mu jak už ho nebude nic bolet a pochovali jsme ho na naší zahradě aby byl stále s náma a stejně je po něm stále smutno,taky nám padl na zadní nožičky,byl to velký bojovník ale poslední noc trpěl už se nezvedl a ráno dojel doktor a vysvobodil ho z trápení,bylo mu jen 9 a půl roku chlapíčkovi milovanýmu,držím palce ať to tolika nebolí ...............

reagovat »

27.02.2015 17:39 - Terezka

Je mi hrozně,včera jsem musela nechat uspat mojí milovanou holčičku Terezku,NO.tEN HROZNÝ SMUTEK A TA BOLEST,NEDÁ SE TO ANI POPSAT.HODNĚ SÍLY VŠEM,KTERÉ LOUČENÍ TEPRVE ČEKÁ.

reagovat »

21.03.2015 18:22 - Goofy

Ja si to prozili dnes. Museli jsme nechat uspat našeho yorkshira Goofyho. Prostě hrůza, ale zůstane vždycky v našich vzpomínkám. Proste, největší kamarád, člen rodiny.

reagovat »

15.10.2014 21:51 - Nevím si rady

Neumím se rozhodnout... Máme 15 a půlletého pejska, neslyší, špatně vidí, odchází mu svalovina, špatně vstává, s problémy i když jen sedí a stojí, chodí ještě jakž takž, ale radost z něj vyprchala. Zatím žere, občas i přivítá. Už několik měsíců nevydává žádné zvuky, vůbec žádné - neštěká, nekňučí, nevrčí, nic... a to ho bylo všude plno. Neumím se rozhodnout, jestli už je čas. Brečím nad ním a když o tom mluvíme s manželem, odpoví, že ještě počkáme. Poradíte někdo, jak poznat vhodnou chvíli? nechci, aby se trápil.

reagovat »

24.10.2014 12:08 - Rocky

My jsme dnes museli nechat utratit našeho Rockyho. Německý pinč, 16 let. Už neviděl, neslyšel, měl bolesti kloubů. O půlnoci začal zvracet, dělal pod sebe v bytě (nikdy před tím to neudělal) , špatně dýchal, kvíkal bolestí. Vetrinář řekl, že jsme dobře udělali, poněvadž by celý den trpěl bolestmi a stejně by mu nic nepomohlo.
Ironií osudu jsme se včera byli veterináře zeptat, jak to asi může pokračovat. A najednou to šlo takhle rychle.
Přesto to těžko vydýcháváme.

reagovat »

04.01.2015 23:16 - Je mi strašně smutno

Dne 11.12.2014 nám navždy odešla naše mopsí holčička. Bylo ji necelých 12 let. Byla mojim zlatíčkem, mým životem, mým vším...
Strašně nás milovala, byla veselá, hravá, inteligentní a velice komunikativní. Její upřímnou lásku jsme se snažili ji vždy vracet. Byla členem rodiny, byla jako naše další dítě. Nevím, jak budu žít dál bez ní.

reagovat »

04.02.2015 11:33 - Besi

V pondělí jsme museli nechat uspat naši milovanou Besi ( 14 let ) Já ani nemůžu tady nic psát, protože mám šílenou bolest. Můj přítel je z toho úplně na dně. Nechcete si někdo na email aspoň napsat. Mám pocit, že nás nikdo z okolí nechápe.Děti nemáme a Besku jsme měli doma s náma 14 let.Je to prostě šílený a nepochopí to nikdo , kdo to neprožije. Staňa ( stana320@seznam.cz)

reagovat »

23.03.2015 07:13 - Nas Yorshirek Goofy

Ja Vas uplne chapu, v sobotu jsme museli skoro po 12 letech nechat uspat naseho chlupateho kluka Goofyho. Přišlo to tak necekane, sice měl kolaps prudusnice, ale byl stale hravy, pritulny... Nahle nemohl dychat, nejedl, necural, proste nechtel chodit... Na Vet ho museli připojit na kyslik... Proste jedine reseni...Bylo to strasne se divat jak umira, byli jsme pri tom i s manzelem. Vsichni jsme z toho zdrceni. Vsude ho stale vidime a byt je vez neho takovy prazdny. Hrozne ticho...Soucitim se vsemi ktere to potkali a nebo ceka. Neni to vubec snadne. Byl to pro nás plnohodnotný clen rodiny a navzdy zustane v nasich srdcich.

reagovat »

04.02.2015 20:45 - Je mi smutno

Vím, jak vám je. Náš Čertík je nemocný, má poškozené srdce, diagnostikovali mu to začátkem ledna. Jde to hodně rychle. Nejdřív byl jen unavený a začal se zavodňovat, jezdili jsme po veterinách, ke kardiologovi, platili ultrazvuk, odběry krve, drahé léky. Není to ani měsíc, horší se den za dnem. Dnes už nemůže ani dýchat a tak tak se drží na nohách. Odmítá jíst, odmítá čúrat, venku jen lízá sníh. Už neujde ani pár metrů. Ještě vrtí ocasem, ale v očích už nemá žádnou jiskru. Jakoby říkal, už chci odejít. Já ale nemůžu s ním jet, já se hrozně bojím, přála bych mu, aby v noci usnul a srdíčko se zastavilo. Je to strašné ho zavézt k doktorovi a dívat se mu do očí, když vím, že ho uspí. A jak to mám říct dětem? Nedokážu jim ani říct, ať se jdou rozloučit a ani tam nedokážu u toho být.

reagovat »

13.10.2014 12:57 - Tekilka

Dnes jsme nechali uspat naší holčičku měla rakovinu kostí ,já i můj manžel jsme jí drželi.Hladila jsem jí a říkala že jí máme moc rádi.Bylo to hrozné,ale já jsem jí slíbila že budeme sní.

reagovat »

20.08.2014 10:48 - NELA

Mám 12letou labradorku.Má také problémy se zadníma nohama.Špatně vstává,nechce se jí chodit,teď poněkolikáté nežrala granule.Nejradši,když jsem s ní,tak si lehne na záda a nechá se drbatDnes ani ráno nechtěla z boudy.Tak se stále nemůžu odhodlat k uspání,aby ji už nic nebolelo.Nevím,jestli by vydržela přes zimu.Je to hrozně těžký rozhodnutí.Když si vzpomenu,co všechno jsme spolu zažily,na to se nedá zapomenout.Je to hrozně těžký,ale jednou to musí přijít.

reagovat »

01.10.2014 20:39 - Zvážit uspání psa

Dobrý večer,
měla jsem také labradorku nechala jsem jí uspat,když jí bylo 13.let. Je to dva roky a ještě jsem se s tím nesrovnala ! Velice to zvažte,toto rozhodnutí nejde vrátit. Moje labradorka brala tablety na klouby a její stav se zlepšil.Ale přišly měsíčně na 2.500 Kč.Dnes bych dala i více. Člověk by si měl uvědomit,že je stáří u lidí i u zvířat.Proto by se měl podle toho i tak chovat a starat se o ně a pomáhat jim, aby ještě kousek štastnýho života prožili.Oni nás totiž věrně milují a za to, že zestárli nemohou.K stáří patří nemoce.Dnes bych jí nedala uspat,od té doby mám jenom výčitky.Z prvu cítíte úlevu a potom šílenou bolest a beznaděj.Začněte řešit její kloby a bolest. Hodně štěstí! S pozdravem Jana

reagovat »

31.08.2014 15:57 - Máme smutek v duši

Dynes právě je ten den,kdy jsme se museli rouloučit s naším 15letým Bobíkem,miláčkem.Během 14 dní se zhoršil natolik,že již nebylo zbytí.Je to velice těžké,bolestné,ale vysvobozující.Zemřel mi v náručí,ale bylo to to poslední,co jsem pro něho mohla udělat.

reagovat »

24.07.2014 21:04 - Murátek

Dobrý den, mám 10 letého německého ovčáka, který se dlouho potýká s problémy zadních nohou.. zprvu to nebylo tak vážné, ale postupně se to zhoršovalo, podávali jsme mu léky ale zlepšení se neprojevilo... a naši se teď rozhodli, že je na čase začít přemýšlet o uspání... nemůžu se s tím srovnat a ani si nedokážu představit žít s tím, že vím kolik času do konce zbývá a jak se vyrovnám s tím, že jsem rozhodla o jeho životě....

reagovat »

14.07.2014 00:59 - Denny

Bude to týden co jsem musela nechat uspat mého Berňáčka Dennyho. Jednoho dne přestal žrát a na veterině zjistily selhání ledvin.Bojovaly jsem dva měsíce a bohužel prohrály. Nejhorší bylo rozhodnout o jeho konci a zavolat na veterinu.Zemřel mi v náruči kdy jsem mu stále do ouška šeptala jak moc ho miluju a že už bude jen dobře a i když se stím smiřuji těžko jsem ráda že jsem to dokázala a nenechala ho trpět.Nezasloužil by si to za tu svoji lásku kterou mi dokazoval každý den.Bohužel bylo mu jen dva a půl roku : (

reagovat »

22.09.2014 15:06 - Utracení psa Dennyho

Dobrý den, je mi líto Vašeho pejska.
Chtěla bych se poradit, jak to probíhá u veterináře. Našemu Dennymu, kokršpanělovi, je 16,5 let - špatně chodí a vstává, vidí, nemá skoro zuby, má šelest na srdci, nevydrží v paneláku s močí a se stolicí, má škupy a tiky při slunci, epileptické záchvaty ....atd. Zajímalo by mě, jestli si pejska nechají nebo Vám ho dají zpátky. Kolik stojí injekce? Nebo jsetli Vám ho zpopelní? Děkuji Vám za informace. Renata D.

reagovat »

25.06.2014 11:04 - Utraceni psa

CHci se zeptat. Mám 17letou fenečku asi knírač. Po úrazu, který si přivodila když ji vyhodili lidi z jedoucího auta jsme se ji ujali. Byl ji asi 1 rok.Nyní je slepá má nádorky na celém břiše neslyší a asi má cukrovku.Zatím nenaříká a tak si myslím, že bolesti nemá. Má ještě cenu ji léčit ?

reagovat »

24.06.2014 18:48 - Utracení psa

Ahoj, mám fenu Jorkšíka, má pouze 2 roky. Kulhá na nohu, má potíže s čéškou. Žádné jiné problémy nemá. Operace bude stát 11 000 Kč. Bohužel na ni nemáme, takže moji rodiče se rozhodli pro utracení. Má celý život před sebou ... Je to pro mě strašně těžké, ale nevíte kde můžu sehnat peníze. Není blbé uspořádat nějakou sbírku? Děkuji

reagovat »

29.06.2014 14:25 - Utracení psa

No,tak to je teda zhovadilost nechat utratit 2 roky starého jorkšíra.Je normální,že tyhle plemena trpí na nemoci nožiček.To si Vaši rodiče měli všechno promyslet a prostudovat o pejskovi,než si ho pořídili.My jsme dali za 2 operace našich BSP 50 000 Kč a nikdy nás nenapadlo,abychom je utratili.Složte se celá rodina,odřekněte si cigára,hadry,dovolenou,jako jsme to udělali my!!!!!!!!!!A tady Vám nikdo nepomůže,každý má svého dost,ale oproti Vám mají zodpovědnost.

reagovat »

21.02.2014 13:53 - Míša

Také jsem musela dát uspat mého pejska Míšu.Dnes jsou tomu 3 měsíce a stále to bolí.Měl 16 roků.Už ho bolely nožky,pomalu chodil a bylo vidět ,že se trápí.Ten den dostal i srdeční záchvat.Zavolala jsem veterináře domů anechala ho uspát.Držela jsem ho za pacičku a hladila ho až do konce.I když mě to nesmírně bolelo,byla jsem s ním až do konce.Chtěla jsem dodržet POSLEDNI bod psího desatera...a to je,Až se můj čas naplní,nenech mě trpět.V případě nutnosti,skonči mé trápení.Jen tě prosím,zůstanˇv tu chvíli se mnou.

reagovat »

28.06.2014 15:58 - Ketynka

Take ja jsem musela nechat uspat moji pudlicku.Bylo ji 13 let.Boli to ještě vic protože v dubnu prodelala operaci nadoru na mlecne zlaze mela rozretane cele brisko,ale ohromnou chut zit.po opeeaci byla jako znovuzrozena vesela krasně papala chodila nadherně jen po mesici ptisel zlom nezrala jenom pila byla hubena skoro polovični.Odjeli jsme na chaloupku kdr to mela moc rada a vesnicky pan vet.nam ji uspal ja ji drzela az do konce za pacicku a oboum se nam asi velmi ulevilo.Milovala jsem ji moc a prave proto si nezaslouzila trpet.

reagovat »

11.03.2014 00:37 - MÍŠA

MOC S TEBOU CÍTÍM,ZAŽILA JSEM TO STEJNÉ S MÝM DRAHÝM PEJSKEM MATÝSKEM ,28.11.2013 MI ZEMŘEL V NÁRUČÍ,TAKÉ JSEM HO HLADILA DO POSLEDNÍ CHVILKY NEŽ USNUL PO INJEKCI U NÁS http://psi.detske-hry.comA KAM JSME ZAVOLALI VETERINÁŘE A OPLAKÁVÁM HO STÁLE,DRŽ SE

reagovat »

02.02.2014 17:32 - Utracení psa Asty

Dobrý den , před 2 lety jsme nechávali také uspat naši fenečku Astu byla kříženec kníráče měli jsme ji od 2 měsíců. Měla rakovinu mléčné žlázy a vodu v plicích nemohla dýchat, nejedla, nespala ani chodit nemohla. Bylo to pro naši rodinu hrozná ztráta i ted když si na to vzpomenu.Nedožila se 11let. Byla moc hodná. Měla své charisma :) U utracení jsem nebyla nezvládla bych to ale moje maminka byla ..a říkala že se sní loučila.. když už nebyla u nás bylo strašný ticho v bytě jen jsme koukali do blba..byl jen smutek ..museli jsme jít pro dalšího potom nám všem bylo lépe ..ale pořád na ní vzpomínáme byla to naše malinká pipinka :) ..

reagovat »

21.05.2014 22:33 - Elinka

Dneska 20.5.14
Taky sem musel nechat uspat naší malou holcicku mela rakovinu mléčných zlaz a do toho zanet mococvych cest.Moc to boli,byl jsem sni a drzel jsem ji do poslední chvile.Snad mi to jednou odpustíš.Nikdy na tebe nezapomenu Elinko

reagovat »

24.05.2014 17:12 - Utracení

Moc s Vámi cítím,nás to čeká zhruba za týden.Máme zlatého retrívra,v srpnu mu má být 13 let.Kromě epilepsie je hodně špatný na zadní nohy a stolici už dělá většinou pod sebe,začíná méně jíst a většinu dne prospí.Už teď se při pohledu na něj rozbrečím.Přeju hodně síly.

reagovat »

20.01.2014 11:41 - Uspání psa Majdy

Dnes nám pan veterinář uspí naši milovanou pudlinku. Chci jen vědět, že nebude trpět a injekce je bezbolestná. Děkuji

reagovat »

11.06.2014 14:15 - Endasek

JE TO PUDLICEK 18LET STARY,UZ NEMUZE CHODIT,JENM PIJE,NEUDRZI STOLICI,DNES MA PRIJIT TEN HROZNY DEN,UZ TED JENOM BRECIM.

reagovat »

20.01.2014 19:59 - Starý pes

Nám uspaly našeho psa minulý týden bylo mu 15,5 roku,pořád se s tím nemůžu smířit,ale už byl hodně starý a moc nevnímal a už na něm bylo vidět,že sice fyzicky nějak přežívá,ale duševně byl už mimo a už nevěděl kde je a když mu začaly selhávat orgány tak nastal jeho čas přejít na druhý břeh.
Teď tak přemýšlím o tom co jsme spolu prožili jak jsme se o něj báli když ho v roce srazilo auto a on musel na operaci,ale dostal se s toho potom pár dalších operací,ale byl to bojovník a všechno přežil,vzpomínám jak jsem s ním spal na zemi vedle něj a hladil ho a utěšoval a pomáhal mu usnout s tím,že se ke mě přitulil a já s ním ležel tělo na tělo a byly jsme tak nějak spolu propojení.Pak vzpomínám na jeho roštácký kukuč když něco provedl nebo jak vlezl za slepicemi a vrátil se celý ušpiněný a my ho musely drhnout no týden jsem ty slepičince cítil.
Vím,že jsme mu daly všechno a že jsme ho měly rádi a i on nás dožil se pěkného psího věku a že jsme spolu prožili spoustu legrace ale i starostí o něj.Teď je tu prázdno a psa zatím nechceme,ale uvidíme časem možná za měsíc dva třeba o tom začneme uvažovat a třeba do půl roku budeme mít nového člena rodiny na toho našeho Dana tak se jmenoval nezapomeneme fotku si vystavím u stolku a budu s ním všechno probírat jako kdyby tu byl s námi.

reagovat »

20.02.2014 15:50 - Můj Maxík

30.1014 je pro mě nejsmutnější den, kdy jsem nechala uspat svého labradora Maxe kterému by bylo v dubnu již 16 let. Každý den večer na něj před usnutím myslím a prožívám s ním celá ta léta co jsme byli spolu.Byl mi náhradou za manžela, který se mnou netrávil volný čas.Maxík nám už hubnul, byl také již dezorienotavaný, občas trpěl průjmy a nakonec prožil i malou mrtvičku, která poškodila jedno očičko a půl \"tváře\". Chtěla jsem mu dosloužit do úplného konce, ale nechtěla jsem aby se trápil. Několikrát upadl, neměl již stabilitu.Také jeho postoj byl již na pokrčených zadních nohou.Myslím , že ještě důstojně odešel, než aby se trápil.Ale to rozhodnutí bylo oravdu bolestivé a trvalo přes měsíc.

reagovat »

01.01.2014 21:21 - Uspání psa Nelinky

Bohužel i my jsme včera museli utratit naší milovanou Nelinku maltézáčka,ještě 5 dní a bylo by jí 15 let.Ale už nechodila,klepala se a nejedla,jenom pila.Už jsme se nemohli dívat na to jak trpí.Bylo to moc těžké rozhodnutí.Nejhorší to bylo,že byl Nový rok.Už když jsme s mužem vcházeli k ordinaci mi bylo hrozně,muž byl u toho když Nelinku uspávali,já mezitím plakala na chodbě.Muž jen co vyšel,tak začal plakat a mě bylo hrozně,nedokázala jsem si to odpustit.stále pláču,nemohu spát,příde mi,že to nikdy nepřejde.Ale vím,že rychle usnula a nic necítila a hlavně už se netrápí,snad mi odpustí.Stále na ní myslíme a nikdy nepřestaneme,vidíme jí všude a nejhorší to bude když budem chodit kolem míst,kde jsme s ní chodili.Cítím se všemi co jste to zažili,je to nepředstavitelná bolest,ale hlavně už pejsek netrpí.A to mě drží nad vodou.Irena

reagovat »

16.01.2014 14:37 - Novy pejsek

pred peti lety nam umrel pejsek divoky jagos mal patnact a vsechny zuby vypadal na tri v late dostal infart byli jsme do posledniho okamziku pri nem jsem ho obimala a dekovala ze tu s nami byl byla to hrozna bolest ale nemohle jsem ho zklemat ze u neho nebudem pejska jsem nechtela ale ted mame vzpurnou civavu kterou milujem a jsme opet stasni taktez vam to preji

reagovat »

26.11.2013 22:23 - Pes je přítel člověka i bezvadný kamarád.

Dobrý večer,
1.12.2013 to bude rok co jsem nechala uspat svou 13 letou labradorku.Ten den si velice dobře pamatuji, je mi smutno a stýská se mi pořád.Není den abych si na ní nevzpomněla, měla jsem jí od 6 neděl, nevyšla ani chodník, byla tak malinká. Starali jsme se o ní, jak o miminko.Prožili jsme s ní toho hrozně moc, to nejde zapomenout !!!
Proto s Vámi cítím ! J.L.

reagovat »

20.11.2013 11:20 - Hanka

Před 3 dny jsme museli nechat umřít našeho labradora Alfíka (9let) , byl pořád vitální a ze dne na den nemohl na přední nohu, strašně mu napuchla, já myslela,že má zánět nebo tak, nikdy by mě nenapadlo, že má rakovinu kostí v kloubu a prostě mu to samo křuplo. Rozhodli jsme se na místě, měl 40 horečky a ani neknučel, prostě se jen díval a nahlas dýchal. Máme ho na zahradě, male strašně mi chybí a mám výčitky, nečekala jsem to vůbec...:- (

reagovat »

11.11.2013 17:34 - Posahanci

Myslím že příspěvky zde většinou píší pošaha.hanci, kteří psa staví na úroven člověka. Myslím že psi by se ve většině případů měli utratit. Jsou akorát užiteční např. v Číně kde jsou chováni na stravu lidí ,jako prasata, krávy, slepice atd. Jinak pes je užitečný pouza jako hlídač u baráku a keci o členu rodiny může říst pouze bll.b.

reagovat »

23.03.2015 07:29 - Bestie

Poslouchej, posahanec jsi jedině Ty! Tebe by meli hodit do klece. Myslim si, ze ten pes ma větší IQ nez ty! Laska, cit, přátelství Ti asi nic neříká. Ale vis co je Karma? jednou za to svoje chovanu budes trpet, ty ubozaku. Doufam, že nemáš zadne deti, protoze co kladneho by u Tebe mohly najit?

reagovat »

04.01.2015 20:31 - Pakoši

Tvoje matka se ve tvém případě měla rozhodnout pro potrat. Bylo by na světě o jednoho arogantního a zlého člověka méně. Udělala velkou chybu.

reagovat »

31.10.2014 22:20 - Bezcitné hovado

Do tebe bych vyprázdnil zásobník a věř mi, že by mi ani slza neukápla..pošahanej pakoši

reagovat »

05.03.2014 07:51 - Pošahanci

To může napsat jenom člověk který je zatrpklý a má rád sám sebe. Včera mi odešel pejse 17 roků, strašná bolest pro mě. Byl to moc hodný pes a děkuji mu za lásku kterou nám dával, byl naše zlatíčko, láska. Yorkšírský terier Bary

reagovat »

02.03.2014 13:53 - Jsi citovy mrzak

Cim vic poznavam lidi,tim vic miluju svyho psa.

reagovat »

26.02.2014 14:55 - Pro mě je pes jako člověk

Taky mám psa, kdybych neměla sama co žrát,tak nikdy bych ho nedala! je to jako moje dítě, tohle může říct jenom zrůda!!! Bojujeme s rakovinou,je mu 17 let at to stojí co to stojí,musela jsem si vypůjčit peníze, ale bojujeme do konce!!!

reagovat »

26.02.2014 14:50 - Tohle řekne jedině píča

ty jseš píča !!!!

reagovat »

16.03.2014 01:06 - Souhlas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

souhlas !!!!!!!!!!

reagovat »

16.03.2014 01:09 - Souhlas

Teda souhlas s tím, kdo řekl, že tohle napsal nějaký píča

reagovat »

06.02.2014 11:28 -

DOBYTKU

reagovat »

25.01.2014 12:22 - Finka

Kdo toto napsal není člověk.Vyšetření by nebylo naškodu.Lidé,kteří se takto vyjadřují o zvířatech nemají rádi ani sama sebe natož pak okolní svět.

reagovat »

23.01.2014 10:14 - BLB jsi ty!!!!

Jediny kdo je tady blbec jsi ty!!!!!!!!I clovek je svym zpusobem zvire a zvire citi to same co clovek!!!Stesk,bolest,smutek radost......a rozhodne zustane vernejsi jak kdejaky clovek!!!!

reagovat »

16.01.2014 14:24 - Odpoved

neni clovek

reagovat »

26.11.2013 15:25 - Počahanci

myslím že jsi nějaký nemocný,ubohý a zlý člověk pokud se tedy takovéto monstrum dá vubec člověkem nazvat,pejsek který žije od mládí v rodině je vždy jejím členem a většinou hodně milovaným,ze srdce ti přeji abys zažil tolik lásky jako náš milovaný pejsek což je ale tuším vyloučeno neb musíš být sám se svou zlobou a normální lidi tě patrně neberou ,čemuž se opravdu nedivím,jdi se svým ubohým názorem do................ za víc nestojíš!!!

reagovat »

24.11.2013 20:18 - Chudáček

Tebe by měli v Číně předhodit prasatům,aby tě sežrali, ty zamindrákovaný degene.

reagovat »

20.11.2013 11:21 - Hanka

jediný kdo je blb jsi ty

reagovat »

16.11.2013 16:57 - RE: Posahanci

možná jsem pošahanec protože miluji svého psa a spíše i to prase nebo slepici než takové volské hovádko jako jsi ty

reagovat »

06.11.2013 16:37 - Hyena je mi milejší,než ty

hovado,hluboce se mýlíš,pejsci jsou rozhodně myslící tvorové ,narozdíl od tebe,a rozhodně mají duši,kterou ty postrádáš,ty schniješ v pekle,to vim na 100%,všici ostatní se držte,čas vše zhojí,ale bohužel i já monentálně procházím nervama s onkologickým psíkem,je to síla,jak z toho srdce bolí,ale je to proces,kterým si každý páník projde,a nelze to přeskočit,jsou to bolavé pocity uvnitř každýho z nás,kdo je má opravdu rád.

reagovat »

26.09.2013 10:28 - My jsme...

...nedávno přišli o šestiletého bígla. Srazil nám ho vlak :- (. Je to hrozně smutný, byl to člen rodiny :- (.

reagovat »

04.09.2013 21:10 - Nevím, co má dělat

je mi do breku, po smrti manžela na našeho pejska nestačím, je starý, skoro slepý a hluchý, ale začal být strašně agresivní, vrčí, kouše, nenechá si na sebe sáhnout, veterinář řekl, že je to stářím, je mi líto ho nechat uspat, ale já už dál nemohu,občas před ním musím dokonce utéci, kdyby si ho někde vzali do útulku i bych to zaplatila, je to hrozné rozjímání, budu vděčna za každou radu

reagovat »

23.09.2013 21:40 - Odpověď ,,Nevím, co mám dělat\'\'

Dobrý večer,
občas si přečtu články a myslím, že u Vašeho článku není o čem přemýšlet.Určitě neuděláte nic špatného, když necháte Vašeho pejska uspat.Pomůžete sobě,ale i pejskovi.Člověk odchod člena rodiny musí brát rozumně,bude mu lépe.Takový je lidský i zvířecí život.Lenka

reagovat »

04.09.2013 21:10 - Nevím, co má dělat

je mi do breku, po smrti manžela na našeho pejska nestačím, je starý, skoro slepý a hluchý, ale začal být strašně agresivní, vrčí, kouše, nenechá si na sebe sáhnout, veterinář řekl, že je to stářím, je mi líto ho nechat uspat, ale já už dál nemohu,občas před ním musím dokonce utéci, kdyby si ho někde vzali do útulku i bych to zaplatila, je to hrozné rozjímání, budu vděčna za každou radu

reagovat »

20.07.2013 15:44 - Utracení psa

Všechny nechutné příspěvky ,které jsou vložené 19.6 2013 jsou od jednoho a toho samého degena.

reagovat »

18.07.2013 20:18 - 18.7.2013

Čtu a pláču: ( ( ( ( 12.7.2013 jsme nechali uspat našeho miláčka 14ti letého pejska. Strašně to bolelo, ale bohužel to bolí čím dál víc. Také ho prosím, aby nám odpustil. Byl to moc hodný a chytrý pejsek. Chodili jsme tři měsíce ke svému veterináři, který ho léčil na selhání jater. Až když jsem pojala podezření, že je v to něco jiného, změnili jsme veterinaře. Bohužel pozdě. Ten mu okamžitě udělal RTG celého a těla a sono a bohužel zjistil, že pejsek je prolezlý tumorama. Strašně moc moc to bolí. Jenom brečím a brečím a prosím o odpuštění. Říká se, že čas léčí, ale u mě je to horší a horší. Chybí mi čím dál víc. Stále si říkám, že jsme měli s uspáním ještě počkat: ( ( ( ( ( (

reagovat »

26.11.2013 15:40 - čtu a pláču

ahoj
nevíš jak moc s tebou soucítím,mám pejska labrouška od malinka moje nejdražší a nejmilovanější stvořeníčko na světě a nyní ho budu muset s těžkým srdcem asi nechat uspat,je mu teprve devět a půl roku a zničehož nic nám přestal chodit,těžko se zvedá a pouze plouží,zbortila se mu páteř,do toho dostal cukrovku,selhávají mu jatýrka,spadla mu obě oční víčka že kouká pouze škvírkama oček jinak je pouze krvavé bělmo,veterinář ho ošetřuje 2x v týdnu a naději nám nedává,vidím že na mně kouká smutným pohleden a já ho hladím ,uklidňuju a brečím už ve dne v noci bez přestání stále víc jak říkáš a vím že to bude ještě mnohem horší až ho nechám uspat jen stále váhám zda je lepší můj žal přetrpět nebo koukat jak se mé psí milované děťátečko trápí a neví co se mu vlastně děje že nemuže nic nač byl zvyklý,je to hrozné ano moc s tebou cítím a přeji si najít sílu ho dát spinkat,bude u nás stále na tahradě spinkat pod smrčkama tak se utěšuji že mu tam bude dobře a nebude ho nic už bolet jen nemám sílu a odvahu to udělat tak zatím stále doufám ale je den ode dne slabší a slabší chudáček tak asi tento pátek to uděláme ale co bude pak se bojím domyslet-pro mně hrůza ,bolest nepředstavitelná,drž se mně to teprve čeká a moc se toho bojím.

reagovat »

23.07.2013 21:50 - Odchod člena rodiny

Odchod člena rodiny,
je velmi bolestivý i výčitky k tomu patří, když někdo má doopravdy rád.Bolí to určitě alespoň půl roku.Psala jsem o odchodu mé labradorky,smířila jsem se s tím.Když večer usínám vždy si na ní vzpomenu,ráno vstanu a mám jí v hlavě.Byla kus mého života a nikdo to nevymaže.Leží mi před očima, jdu k ní a mám výčitky.Objevila se odhozená kočička,byla v špatném stavu.Koupila jsem tabletky,krmím jí,čeká na mě,dělá mi to radost.Nemohu za to,ale mě láska od zvířat hrozně nabíjí,cítím to.Jenom mám špatné svědomí vůči své labradorce,krmím kočičku na tom samém místě.Ona tam čeká a chová se stejně jako ona i všemu rozumí, jako ona???Jsem hrozná, vím to,vlastně tomu nerozumím.
Ale zvířata miluji !!! Jana

reagovat »

13.06.2013 15:28 - Utracení psa

dobrý den, rodiče mé přítelkyně mají psa ten je chudák, když byl malej něco se mu stalo a nikdo neví co.. bojí se neposlouchá je jak omámený je to pes na hlídání a když přijde cizí člověk tak stáhne ocas a jde se schovat.. navíc má svrab takže ho radči ani nedrbu.. co bych sním měl dělat.?

reagovat »

08.07.2013 11:54 - Utracení psa

Mazat k rychle k vetovi!!!!!!!!!

reagovat »

13.05.2013 11:45 - Diskuze utraceni psa

Dobry den,i ja jsem vcera nechala utratit sveho milovanyho pejska,byl to maltezacek Deny,bylo mu 16,5 roku...nedelam nic jinyho,nez od vcerejska placu a nejsem schopna se na nic soustredit :- ( Nevidel,neslysel,uz 4 mes mel jen plenecky,trepal se,mel slaby srdicko,silene rychle dychal a mel uplne silene krevni testy..kdyz se chtel po delsim lezeni postavit na nozicky,padal..rozhodla jsem se tak,pac byl na nej sileny pohled :- ( a ja mela strach,ze jednou s detmi prijdu a on tady bude mrtvy :- (Kdo nezazil..nepochopi...zavezl ho k veterinari muj uzasny manzel,ja to nedala...pohrbil ho na nasem domecku na zahradce,dal ho do krabice plastovy,dal mu tam jeho hracky,deku,dopis ode me...je to teprve jeden den,ale ja mam pocit,ze to snad nikdy neprejde :- ( boli to silene to boli a ja mam hrozny vycitky,ze jsem to udelala :- (

reagovat »

26.06.2013 12:37 - Utracení psa

Dobrý den,my také dnes jdeme utratit pejska,kterého jsme měli z útulku,kníračka střední.bohůžel má vracející se rakovinu,otevřené nádory a po celém bytě to šíleně smrdí.mám i 2mělé děti,a nemůžu nic riskovat.jeto strašně bolestivé,sic to v sobě držím,ale tu bolest si každý musíme projít sami!držím palce.

reagovat »

06.07.2013 00:49 - Yorksheer

Máme yorka Baboo. Je mu 7 a půl. Onemocněl a bojíme se že nám umře. Nahlas dýchá a zní to jako by se dusil a plakal. Objevily se mu na těle boláky jako nádory. Ví někdo o co jde?

reagovat »

19.06.2013 15:24 - Magore

Pro člověka bys taky takle vyváděla ? asi ne, viď. Jak zvrácený a nechutný svět.

reagovat »

23.05.2013 13:39 - Euthanázie pejska

I já jsem včera držela v náručí naši14-ti letou fenku maltézáčka při jejím uspání.Měla otevřený nádor mléčné žlázy, rána se jí zvětšovala.Podle veta -beznadějné.Bude léto - otevřená rána - infekce...Zatím byla celkem čilá, jedla, běhala.Ránu si stále lízala.Mám doma malé dítě, nešlo je od sebe úplě izolovat, aby pejsek netrpěl stresem.Ale teď si to vyčítám.Jak psala níže paní Jana - bolest se dostaví až po ztrátě, která nejde vrátit.A je ta bolest krutá...Zvlášť , když jsme to rozhodli za přírodu...

reagovat »

03.04.2013 21:59 - Eutanazie psa

Dobrý večer,
přemýšlela jsem o tom,já bych se toho veterináře zeptala.Z důvodu nejistoty,zeptala bych se úplně na všechno,za zeptání nic nedáte.Třeba Vás uklidní,vím jak Vám je...Já nevím jaké dostala moje labradorka injekce.Navštěvovali jsme velice dobrého i hodného veterináře,důvěřovala jsem mu.Uspání stálo 1000 Kč.Je to všechno hrozně smutné!Jana

reagovat »

04.04.2013 13:31 - Eutanazie psa

Přeci Vám dal nějaký doklad ne?Tam musí být vše vypsáno.Děkuji.

reagovat »

04.04.2013 16:54 - Eutanazie psa

Dobrý den,
doklad jsme dostali,ale byla jsem z toho velmi špatná,ani mě nenapadlo ho pročítat.Vím,že jsem ho ten den ještě vyhodila do odpadků.Doopravdy vůbec nevím co jí pan veterinář píchnul,pro mě bylo nejdůležitější,že netrpěla.Jana

reagovat »

05.04.2013 17:40 - Eutanazie psa

Dobrý den,děkuji,mohla by jste se ho prosím zeptat?
Já mám totiž psané injekce 3 a dostali jsme jen dvě.Jeden veter.mi odpověděl,že to asi dostal najednou, ale že se to nedělá.Když zjistil, jak do toho šťourám,odmítl se se mnou bavit.Proto moje podezření,že se stalo něco špatného- roste.

reagovat »

05.04.2013 21:45 - Eutonazie psa

Věřím a chápu,že Vás to všechno velice trápí.Nezlobte se,nemohu se zeptat pana veterináře,poňěvadž si ho vážím a nechci se až tak k tomu vracet.Je to čtyři měsíce a už si přeji se s tím smířit,i když mě to moc nejde jinak bych tyto stránky nenavštěvovala.S pozdravem Jana

reagovat »

19.06.2013 15:26 - Alternativa

My nechali psa zastřelit známým myslivcem a na zahradě ho hodili do hnoje. Bylo to zdarma.

reagovat »

11.12.2013 21:52 - 28.11 mi odešel milovaný přítel,kamarád,můj drahý pejsek matýsek

psala jsem zde dva dny před tím než se to stalo,byla jsem zoufalá nad tím co musím udělat a přišlo to o dva dny dřív než jsme plánovali,ano museli jsme dát Matýska spinkat,nepředstavitelná bolest a pláč co následovali se slovy těžko popíší a pochopí je opravdu jen ten kdo miluje své zvířátko jako člena rodiny což u nás platilo a platí stále,byl naším miláčkem,kámošem,zlobílkem,věrným přítelem který mne po operaco kdy jsem rok ležela a nikdo nevěděl zda přežiju,neuvěřitelně věrně hlídal a jen na povel pustil ku mně kohokoliv ,bál se o mně a já po pár letech zase o něj,milovali jsme ho celá rodina a já dodnes večer co večer zalezu k sobě a potají aby manžel a rodina netušili,brečím do polštáře ,prohlížím si jeho fotečky a moc mi chybí a nemužu se smířit s tím že už není.
V ten den jsem musela sebrat všechny síly a být s milovaným pejsánkem až do posledního výdechu protože jsem mu to slíbyla takže jsem zavolala našemu veterináři s tím že si přeju aby mi uspal mojeho nejvěrnějšího a milovaného matýska doma kde žil,miloval to a vlastně vubec netušil že jde spinkat na vždy,hladila jsem ho po hlavě a šeptala mu že ho mám moc ráda a budu pořád s ním a mezitím mu veterinář píchl injekci do žíly na zadní nožičce a do 3vteřin mi v ruce usnul,vypadl mu jazýček a do dalších 7 vteřin mu dotlouklo srdíčko a spinkal navždy,mi ho hladili,loučili se s ním a druhý den ráno ho jeli celá rodina pochovat na chalupu na zahradu kde spinká svůj věčný sen,je to smutné lidičky hrozně moc ale já viděla jak moc se trápil poslední noc kdy se mu již nepovedlo vstát-selhávaly mu ledviny,mněl cukrovku a zborcenou páteř,nepomohly žádné léky,injekce a nic a mé psí zlatínko na mně koukalo smutným pohledem tedy jsem neváhala a zavolala ještě v 11 v noci lékaři a v 7 ráno ho dojel uspat,byla to nejhorší noc mého života kdy jsem mu nemohla pomoci a byla přímo zoufalá a počítala s hrůzou každou minutu do rána kdy mu lékař uleví,brečím za ním stále ale přesto vím že jsem ho ochránila od utrpení velkého,nedejte na bláboly zlých lidí kteří se jen snaží ublížit ze zloby a milujte svá zvířátka celým srdcem oni to cítí a oplácí vám stejně,všem které toto čeká moc držím palce aby sebrali sílu a zvládli to jako já.

reagovat »

31.03.2013 11:42 - Utracení psa

Už nemám moji milovanou Cleinku.Chovala jsem ji v náručí do poslední chvilky,prosila jsem ji,ať mi to odpustí a ona mi olizovala krk a obličej.Dělala to vždycky,když věděla,že mi je smutno nebo když mi chtěla říct,že mě má ráda.Je mi hrozně smutno,nikdy na ni nezapomenu.Chudinka moje,tolik mi věřila a já jsem ji zradila......

reagovat »

31.03.2013 23:02 - Utracení psa

Dobrý večer,
přečetla jsem si Váš příspěvek a vím přesně jak se cítíte.Hlavně si nic nevyčítejte,tím už nic nezměníte,rozhodla jste se z nějakého důvodu.Stýskat se bude a moc,ale myslím,že je to normální,když někoho máte ráda.Chce to čas,výčitky nepomůžou.Jsou to čtyři měsíce,co se s tímto problémem vyrovnávám,není to jednoduché.Hodně sil !!!
Jana

reagovat »

02.04.2013 13:18 - Utracení psa cleinka

Děkuji za Vaše slova.Já ale mám strach,že Cleinku neutratil.Nebyla nijak hodně nemocná,jen nemohla na nohy.Už jsem někde četla,že veterináři někdy prodají psa na pokusy.Jak můžu něco zjistit,kde skončila?
Kolik jste platila a jak to probíhalo?

reagovat »

02.04.2013 22:04 - Odpoveď paní od Cleinky

Dobrý večer,
odpovídám Vám,ale v žádném případě Vás nechci trápit.Nikdy jsem nečetla ani neslyšela,že by nemocné psy dávali na pokusy?Jediné co můžete udělat,zeptat se veterináře,ale jestli to má nějaký význam?Když jsem se já rozhodla dát uspat mojí třináctiletou labradorku,tak jsem zavolala veterináře domů.Dal jí uspávací injekci,když usnula,tak smrtící.Probíhalo to všechno hrozně bolestně,ale byli jsme s manželem do poslední chvilky u ní,hladili,brečeli...Pohřbili jsme jí na zahradě.Myslím si,že Vaše Cleinka klidně spí a je jí dobře.Musíte za tím udělat čáru a neřešit to,trápení ničí a bolí!Mějte se hezky.Jana

reagovat »

03.04.2013 21:06 - Eutanazie psa

Já jsem to někde četla na netu.Můžete mi napsat názvy injekcí,jaké Váš pejsek dostal?
Veterináře se ptát samozřejmě smysl nemá na moje trápení.

reagovat »

30.03.2013 18:31 - Sarinka

Vcara jsem prisla o kamarada,nevim jest-li se da z toho vypsat.Ta mala chundelata kulicka me bude chybet,porad ji mam pred ocima,ty jeji smutne oci,to jeji radostne privitani kdyz jsem prisla z prace,to jeji neustale pronasledovani pri jakymkoli mlasknuti pusou.Myslim,ze pri uspani netrpela a doufam,ze uz je psim nebi.Vim ,ze tyhle stranky navstevuji lide,kteri uz neco podobneho zazili a vi jak se asi citim.

reagovat »

29.03.2013 14:08 - Sarinka

ctu tady ty prispevky a je me moc smutno,zachvili jdeme utratit naseho pejska,maltezacka, je vazne nemocnej.Nikdy jsem nemyslela,ze je to tak bolestivy.

reagovat »

29.03.2013 11:56 - Utracení psa

Dobrý den,musela jsem dát utratit moji milovanou
čubinku.Pořád mě strašímjestli ji veterinář opravdu utratil,jestli ji jen nějak neuspal a moje kozinka nebyla daná někam na pokusy.Nemůžu spát a trápím se.Prosím o ujištění,že se to nemohlo stát.Děkuji.

reagovat »

24.02.2013 19:50 - Odpověď paní Pavle

Dobrý večer paní Pavlo,
děkuji,že jste mi odepsala na můj článek,cítím s Vámi.Snažím se alespoň občas nemyslet na mojí holčičku,nejde to,byla součást mého žití.Věnuji se vnoučatům,pokaždé se na ní ptají,říkají mi,že je v nebíčku a kouká na nás.Když vidí labradora,tak na něho volají,ať jde domů.Je mi hrozně,pořád si to vyčítám,jak jsem psala, nejde to vrátit!Ale přesto si myslím,že vy jste udělali dobře,Váš pejsek byl zdravotně na tom podstatně hůře než moje holčička,u Vás nebylo jiného řešení.Určitě odcházel ve Vaší přítomnosti,v klidu,cítil Vaší lásku a teď už ho nic nebolí.Vzpomínejte na krásné chvíle,které jste s ním prožili,to Vám nikdy nikdo nevezme.Možná vše zahojí čas,píši a pláču.Hodně sil přeje Jana.

reagovat »

25.02.2013 00:53 - Pro paní Janu

Paní Jano, měli jsme Pupíčka doma na matraci v síni. Spal s námi ještě dvě noci, ale třetí den jsme ho pochovali. Vnoučátka také nic nevěděla a když přišel syn s dětmi, po chvíli se na pejska ptali. Vzala jsem malou na klín a říkám, že Pupíček už je v nebíčku. V tu chvíli se ji roztlouklo srdíčko a začala plakat, malému budou čtyři roky, ale bylo vidět, že dobře ví o co jde. Paní Jano, ještě stále jsem bez zájmu o věci okolo sebe, ale už jsem klidněší, jako když vím, že už je ve psím nebíčku a našel si nové kamarády. Dala jsem mu volnost, aby mohl odejít, kam nyní patří a vím, že na nás s láskou vzpomíná. Udělejte to podobně, nechejte vaši psí holčičku odejít, aby byla schopna jít v klidu a vzpomínat na vás a vaši péči a lásku. Myslím na Vás. Mějte se hezky a nashle. Pavla

reagovat »

19.06.2013 15:30 - Kristepane

Psí nebíčko, já nevěřím svým očím, prosím rozlišujte člověka a nemyslící, pudově se chovající zvíře bez duše.

reagovat »

31.10.2014 22:35 - Další hovado

Právě proto, že to rozlišujeme a v lidech jsme se zklamali (tobě podobná hovada jsou důvodem) máme rádi zvířata a trpíme nad jejich ztrátou...omezenci tvého formátu ať sem proboha nelezou a jdou si vybíjet mindráky někam mezi sobě podobné.

reagovat »

24.07.2013 13:45 - Blbej

Jste blbej pak punštok, chudáku.......

reagovat »

18.07.2013 17:06 - Utracení psa

Blbe jeden,co sem lezeš,když jsi žádného psa v životě neměl!!!!!!!Běž rýpat někam jinam a ne mezi pejskaře.

reagovat »

12.07.2013 21:34 - Xxxx

tak co se lezeš ty debile jeden

reagovat »

11.01.2013 23:42 - \\\\\\\\\\ćekám na reakce

Pro pejskaře jsou to velmi zajímavé stránky, ale asi je mnoho lidí nečte a nereaguje.
Škoda, čekám. Jana

reagovat »

20.02.2013 20:19 - Těžké rozhodnutí

Paní Jano, včera jsme nechali uspat našeho Pupíčka, ještě neměl devět roků. Byl ale vážně nemocný, měl Cushingův syndrom, totálně slepý a rok jsem mu píchala inzulín na silnou cukrovku. Byl nevýlečitelně nemocný. Milovalal nás oddaně a odevzdaně a my jeho. Kdybyste věděla, co jsme už s manželem prolily potoky slz, kolikrát jsem ho volala a prosila aby nám to odpustil. Cítím se stejně, jako Vy. Proto jsem se rozhodla zjistit něco o eutanazii psíků a přišla jsem tady na tyto stránky. Vidím, že pejsek dostal uspávací injekci a usnul navždy. Nic ho nebolí. Manžel vykopal včera hrobeček, ale mám ho pořád v síni na matraci v prostěradle a hladím jeho studené a ztuhlé tělíčko. Vím, že už ho musíme dát do země. Paní Jano vím, co cítíte, jsme na tom úplně stejně. Jestli sem ještě nakouknete, napište, jak jste se s tím zatím vyrovnala. Moc děkuji, Pavla

reagovat »

28.03.2013 20:46 - Utracení psa

Prosím,mám dotaz,zda-li pejsek ihned po eutan azii ztuhne nebo až déle,když vychladne.Děkuji.

reagovat »

04.01.2013 20:02 - Těžké rozhodnutí

Dobrý večer,
před 2 měsíci jsem nechala uspat fenku labradora.Nemohu se s tím smířit,snad jsem si to ani neuvědomila, že už jí nikdy nebude hladit,připravovat krmení...Bylo jí 13 let,brala tablety na bolesti kloubů,občas se počůrala,v srsti se jí dělaly ložiska lupů,nešlo to vyčesat,zapáchalo to.Bylo to velmi náročné na úklid,na čas,odstrčila jsem vnoučata,nemohli ke mně chodit,poněvadž jsou malinké lezou po zemi,nešlo to hygienicky zvládnout.Moc nespala,poslední celou noc prokňučela,nevěděla jsem proč?Dělala to,když chtěla rohlík,ale zrovna jsem doma žádný neměla i když,celou noc nikdy nekňučela.Seděla jsem u ní vyčerpaná,zavolala veterináře a nechala uspat.Dnes nejsem unavená,ale psychicky vyřízená,jenom brečím,poněvadž si to vyčítám,je tu prázdno,smutno,stýská se mi.Vím,že mě milovala a já jí,neměla jsem to dělat,nedokážuse s tím vyrovnat.Určitě by ještě nějaký čas žila,ale pouze na tabletách,dávala jsem za ně né malou částku.
Dnes bych dala jěště víc,proč jsem to udělala,sama nevím? Snad mi odpustí,jsem s ní každou vteřinu.Každé ráno je pro mě zlý sen,vstanu a přežívám.Nezlobte se ,musela jsem se vypsat,nevím co dál.Jana

reagovat »

19.06.2013 15:34 - Vnoučata

Vezměte rozum do hrsti, možná pomůže psychiatr, ale odproste svou rodinu a vnoučata, která jste odvrhla kvůli psovi. To jsou ti praví, kteří dají vašemu životu smysl, je tovaše krev.

reagovat »

20.07.2013 15:39 - Vnoučata

Ty imbecile,tak Ty nedáš pokoj? Lezeš sem jenom proto,aby jsi rýpal! Buď v klidu,to zlo,kterým jsi prolezlý,tak se ti vrátí!!!!!!

reagovat »

04.01.2013 20:02 - Těžké rozhodnutí

Dobrý večer,
před 2 měsíci jsem nechala uspat fenku labradora.Nemohu se s tím smířit,snad jsem si to ani neuvědomila, že už jí nikdy nebude hladit,připravovat krmení...Bylo jí 13 let,brala tablety na bolesti kloubů,občas se počůrala,v srsti se jí dělaly ložiska lupů,nešlo to vyčesat,zapáchalo to.Bylo to velmi náročné na úklid,na čas,odstrčila jsem vnoučata,nemohli ke mně chodit,poněvadž jsou malinké lezou po zemi,nešlo to hygienicky zvládnout.Moc nespala,poslední celou noc prokňučela,nevěděla jsem proč?Dělala to,když chtěla rohlík,ale zrovna jsem doma žádný neměla i když,celou noc nikdy nekňučela.Seděla jsem u ní vyčerpaná,zavolala veterináře a nechala uspat.Dnes nejsem unavená,ale psychicky vyřízená,jenom brečím,poněvadž si to vyčítám,je tu prázdno,smutno,stýská se mi.Vím,že mě milovala a já jí,neměla jsem to dělat,nedokážuse s tím vyrovnat.Určitě by ještě nějaký čas žila,ale pouze na tabletách,dávala jsem za ně né malou částku.
Dnes bych dala jěště víc,proč jsem to udělala,sama nevím? Snad mi odpustí,jsem s ní každou vteřinu.Každé ráno je pro mě zlý sen,vstanu a přežívám.Nezlobte se ,musela jsem se vypsat,nevím co dál.SJana

reagovat »

01.01.2014 21:12 - Utracení psa

Bohužel i my jsme museli dát včera utratit naší milovanou fenku Nelinku maltézáčka.Nejhorší bylo,že to bylo zrovna na Nový rok.Ale už se na ní nedalo koukat,jistě hodně trpěla,už by jí bylo 15 let za 5 dní.Už nemohla chodit,klepala se,nejedla..Muž byl u toho když naší fenečku uspávali,já jsem nemohla.Už tam jsem plakala a muž když vyšel,a dodnes pláču a nemůžu se s tím smířit,stále na ní myslíme a všude jí vidíme.Vím,že jí je líp a netrpí,to jediné mě drží nad vodou a jistě mi odpustí.Usnula hned,tak netrpěla.Soucítím s vámi je to hrozné,příde mi že to nikdy nepřejde.Bude mi to všude připomínat kde jsme spolu chodili.Ale aspoň se už netrápí!Irena

reagovat »

10.07.2012 14:50 - Zdenka

My jdeme boužel zítra s naší ovčandou Brituškou je jí 9let a má otevřený nádor je to strašné rozhodnutí,ale vím že by si přála odejít důstojně dokud sama trošku chodí a vnímá,ale zůstane v našich srdíčkách a na svojí zahradě,kde byla štastná a kam patří.

reagovat »

03.07.2012 12:55 - Anna

Včerá jsem dala utratit štěnátko : ( nedalo se nic dělat byl moc nemocný ale byl nádkerný každy mi ho záviděl je mi to moc líto. Chci se zeptat, když doktor píchne injekci pes hned usne nebo ho to bylí ještě než přestane bý srdíčko. Furt mam hlavě že se tak trápil a jestly se trápil i z uspánim nebo jen vydechl. a co sním udělaj až mu přestane byt srdce?

reagovat »

03.07.2012 13:22 - Uspání štěňátka

Vet.nejprve píchne injekci na uspání pejska,počká ,až tvrdě usne ,je to jako kdyby jste dostala narkozu a potom další injekci na zastavení srdíčka.Vaše štěňátko vůbec nic nebolelo a nic necítilo.

reagovat »

10.05.2012 22:49 - Ahoj

Dneska jsme museli nechat utratit naší 11 letou fenku labradora měla nádor.Je to strašně těžký rozhodnutí a špatně se s tím vyrovnává.

reagovat »

10.01.2013 20:05 - Utracení psa

Reaguji na Váš mail z května roku 2012, kdy jste nechala utratit 11 letou fenku labradora.Psale jsem zde také nechala jsem uspat 13 letou fenku labradora 1.12.2012,nedokážu se stím vyrovnat,poněvadž ten odchod jsem určila já.Kdyby odešla sama bylo by to úplně jiné,vím, že by tady vydržela možná čtvrt roku,půl roku.Nevím,navždy si to budu vyčítat.Mám jí na zahradě,je blízko, ale není.Nikdy se s tím nesrovnám.Dnes jen můžu napsat,velice si rozmyslete uspání zvířecího přítele,bolest poznáte až bude pozdě.Samozřejmě,nesmí zvířátko moc trpět.Můj názor, má zkušenost.Člověk pozná o co přišel,až když to stratí.Je mi smutno! Jana

reagovat »

29.06.2012 18:37 - Porate mi prosim

Ahoj mam problem z 14 letou fenkou uz ani nemuze na nohy a chela jsem se zeptat kde jste sli ze psem protoze pro ni uz to je trapeni a nevim jak se ji mam zbavit a k lekarovi nemuzu nechdila jsem tam ze psem na kontroly prosim porate mi!

reagovat »

29.06.2012 19:31 - Poraďte

To vůbec nevadí,že jste s vaším pejskem nechodila k vetovi na kontroly.Jestli nějakého poblíž vás znáte,zavolejte mu a řekněte mu jak je na tom váš pejsek.Myslím,že by určitě přijel i k vám.Já jsem nechávala uspinkat mého nevyléčitelně nemocného pejsánka taky doma.

reagovat »

11.05.2012 17:51 - Utracení pejska

musela jsem nechat uspinkat našeho miláčka berňáčka.Bylo mu teprve 6 let a byl velice těžce nemocný.Moc nám chybí!!!!!!!!!!!

reagovat »

27.09.2012 10:40 - Berňáček

Stojím před stejným rozhodnutím, máme berňačka 6,5 let nevyléčitelně nemocného. Nechci ho nechat trpět ale ani nemám sílu na to to udělat. Je to strašný.

reagovat »

27.09.2012 14:14 - Berňáček

Dobrý den,
stejně jako vy jsem stála před tímto strašným rozhodnutím,kdy jsem měla 6 roku starého berňáčka,který byl nevyléčitelně nemocný.Snažila jsem se to odkládat ze dne na den a pořád jsem doufala,že se stane zázrak.Bohužel se nestal.Viděla jsem strašné utrpení,na ty oči nikdy nezapomenu.Musela jsem se rozhodnout,už bych to nikdy nechtěla zažít,ale bylo to strašné trápení pro celou rodinu a hlavně pro pejska.Po přečtení Vašeho příspěvku jsem si zase situaci,ve které jste vy , zase vrátila a pevně věřím,že jsem udělala správně.Do dnes se utěšuji,že i když měl tak krátký život,tak ho prožil jako náš miláček - šťastný a milovaný celou rodinou.Zůstal mi ještě jeho brácha,takže nám ten smutek trochu zmírnil,ale stejně na něj nikdy nezapomenu.
Přeji Vám hodně,hodně,síly.

reagovat »

22.04.2012 20:22 - Těžké rozhodnutí

Ahojky
Přečetla jsem si vaše názory, a usnadnili jste mi mé těžké rozhodnutí- jezevčík Salinka, 16 let, nádor na frndince, už 3 dny zvrací a má ve stolici krev ( průjem) .Je taky astmatička.Nechám jí důstojně odejít, nechám..ach ju:- (

reagovat »

15.04.2012 21:00 - Utracení psa

Rád bych se zeptal,zda je možné,aby pejsek po utracení anastetikem,měl nakonec otevřené oči a vyteklou krev z tlamy a nosu ? Ptám se ,protože tak nám ho předali zmraženého - po několika dnech ,abychom ho mohli pochovat. Dodávám,že jsem byl přítomen uspáním,kdy krásně zavřela oči,na ostatní průběh sem již neměl sílu. Díky za případné reakce.

reagovat »

15.04.2012 22:53 - Je

Po několika dnech nastávají v organismu rozkladné procesy a tak se to může stát. Otevřené oči jsou při narkóze normální.

grevet
reagovat »

15.04.2012 23:30 - Noo

Rád bych se spokojil s touto reakcí,ale že se oči otevřou posmrtně ... spíš si myslím,že nedošlo k zamáčknutí,ale třeba u zvířat se to nedělá - nevím ? Každopátně to vzbudilo rozpaky,byl to velký miláček ( 17 let )

reagovat »

19.10.2011 06:58 - Komentář

trapný

reagovat »

19.01.2014 20:15 - Uspání

ty jsi fakt kretén idiote co na to reaguješ imbecile

reagovat »

19.06.2013 15:36 - Trapný ?

Co je trapný ? Zmraženej chcíplej pes ?

reagovat »

19.06.2012 11:37 - Utracení psa

jako co je trapný? stojím teď před otázkou usání psa a je mi nanic,zažil jsi to vole?

reagovat »

20.06.2012 07:52 - Utracení psa

Vůbec nereagujte na takové zprávy bezcitných,hloupých a omezených,jestli se to dá vůbec nazvat - lidí.
Velice dobře vás chápu a vím,jak vám je.Byl jsem před nedávnem v té samé situaci.Pejsek byl nevyléčitelně nemocný.

reagovat »

14.08.2011 02:44 -

je namna ako med no ostatnych clenou rodiny okrem mamminy nema rad co mam robit je to nevyspitatelny pes co mam robit

reagovat »

04.09.2010 10:10 -

Dnes je nasemu jezevcikovi 15 let.Je pomerne dost stary a take nemocny.Neudrzi moc a ani stolici.Porad ma v moci krev uz nemuze ani chodit ani jist ani pit.Ja se uz davno rozhodla poslat ho tam kde mu bude lip ale mi rodice ho nechteji uspat.poradte mi prosim jak jim to mam vysvetlit ze tam mu bude lip nez doma s bolestma.Dekuji

reagovat »

21.07.2010 18:37 - Dennisek

Věřte, že nejhorší rozhodnutí ve svém životě jsem neřešil. Hlavně proto, že jde o tříletého pejska Westíka. Skolila ho leukemie, musím se rozhodnout dřív, než se začne trápit. Je to náš miláček, ale chci aby umřel se ctí.
Petr

reagovat »

16.04.2012 21:42 - Utracení psa

Petře je to moc těžké. Včera to bylo 3 týdny, co jsem nechala uspat v pořadí našeho 3tího pejska.Byla to moc hodná a milá fenka kříženec n.ovčáka a chodského psa. Za jejích necelých 12 let jsem nepochopila, kde se v ní vzalo tolik lásky k nám.Moc mi to trápí nikdy nezapomenu. Ale nechat pejska trápit .... to ne. Hodně síly Jana

reagovat »

25.07.2010 11:53 - Marie rybářová

Vím jak vám je.Rozhodnutí je těžké,kdy to udělat,kdy je ta pravá chvíle aby se netrapil a jak poznat,že ted.Měla jsem fenečku ameického kokra a selhali jí ledviny,měla už otrávenou i krev a tak byla zesláblá,dvakrát jsem jela na konečnou injekci a vždy se s pláčem vrátila i s žijící fenečkou,neměla jsem sílu,lékař mi říkal,že trápíme jedna druhou,čím dřív to udělám,tím lépe i z hledíska zdravotního,že jak jí to přijde k mozku,bude mít hrozné bolesti,jenže jak poznat,že jí to už přichází k mozku?křeče chudinka dostala a já si to neustále vyčítám,že jsem to neudělala dřív,nezasloužila si to,druhý den jsem z psychickou pomocí dcery,jela už s naprosto vysílenou fenečkou ji nechat uspat,bylo a je to stále živé i když to bylo 24.4.2010bolí to moc

reagovat »

07.09.2011 22:05 - Děkuji

máme 10-letou fenku čivavky. Před rokem jsme ji ze zdravotních důvodů museli nasadit leky na bázi chemoterapie. Bohužel před týdnem nám zkolabovala opět. Odezva na léčbu, kdy muselo odejít v tělíčku něco dalšího. Tentokrát ledviny. Chci vám poděkovat za váš příspěvěk, protože i já se nechci rozhodnout pro uspání (příliš bolestivé rozhodnutí) . Ale přečtení vašeho článku mi dodalo odvahu a pomoci Nelince od bolesti, která ji čeká a nebýt sobecká. Děkuji.

reagovat »

09.07.2010 12:45 - NIKDY

JÁ BYCH NEDOKÁZALA ZMLATIT ZVIRATKO NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat »

08.01.2016 11:39 - Pes

Já bych psa nikdy utratit nemohla : ( Nechápu lidi, kteří mají to srdce tento čin udělat. Psí kukadla jsou věrná http://www.zdravi-nemoc.cz/domaci-mazlicci-a-jejich-vliv-na-nase-zdravi-a-pohodu

reagovat »

08.05.2014 18:54 - 8.5.2014 Jarča

Jsem už na těchto stránkách po několikáté, vím, že nejsem sama v tom to trápení.
1.4.2014 jsem musela nechat uspat bez 2 měsíců 14 letého maltézáčka Ronečka, byl moc nemocný, neslyšel, trápil se bolestí a veterinářka řekla, že mu máme dopřát důstojný odchod.
Bylo to těžké rozhodnutí, dcera mi řekla, ať nejsem sobecká a nechci ho nechat umřít přirozeně a bolestí.
Je to hrozně velká bolest, pořád na něho myslím a nevím, jak se s tím vyrovnat.
Přemýšlím o koupi štěňátka, protože mi ta psí láska chybí.Jsem asi blázen,nejsme nesmrtelní, ale když to přijde, nedokážeme se s tím vyrovnat.Vzal si s sebou kus mého srdce, teď je andílek.

reagovat »

09.07.2010 12:43 - ZVÍŘATKA KOOLEM NÁSS

je mi strašně líto že je život pro ty zvířátka těžký.Narodí se zvyknou si nA rodinu a pak odejdou a nikdy je už neuviděj.Ty co rodinu potkají to se stane málo kdy.Malo kdy jsou na zvířátka hodný lidé.Často je mlátí,týrají JÁ NEVÍM CO VŠECHNO.Je to odnich HNUSNÝ.Zajímalo by mě jak by jim BYLO!Ale ty co mají rádi zvířatka tak mají dobré srdce,ale ty co né taK jsou mocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc zlý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!každé ráno chci aby zvířčátka MĚLI HODNOU RODINU

reagovat »

07.02.2015 11:58 - PŘÍSPĚVEK

JENOM SE CHCI PODĚLIT O BOLEST TÍHU MARNOST BEZNADĚJ KTEROU MÁME A BOHUŽEL NEJDE ZVRÁTIT TA CHVÍLE JSOU TO TŘI TÝDNY KDY JSEM U VETER.JEDNALA JAK KDYBYCH TO NEBYLA JÁ KTERÁ SVÉHO MALÁHO CHLAPEČKA ANDÍKA MILOVALA NADE VŠE A BUDU NIKDY SI NEPOŘÍDÍM JINÉHO PEJSKA TO BY BYLA ODE MNE DALŠÍ ZRADA VETER. JSEM ŘEKLA POKUD SE TRÁPÍ TAK AT ANDÍKA RADŠI USPÍ A ON MY NAVRHL KAPAČKY ALE DÁVAL PROGNOZU DVĚ HOD. NEBO DVA MĚSÍCE A NEBO JAK JSTE ŘÍKALA USPAT ADCERA VEDE MNE STÁLA A ŘÍKALA MAMI CO DĚLÁŠ DIT JSME SE NEROZLOUČILI POD VEN A JÁ NA TO ALE ROLOUČILI ZAVOL VET. MANŽELA A TEN TAKY PAKAL A SOUHLASIL A STALO SE TO ANDÍK BY MNĚL 13.2.2015 12.LET TÍMTO MU PŘEJI KLIDNÝ VĚČNÝ SPÁNEK.NIC UŽ PRO NĚJ UDĚLAT NEMOHU.PROTO VY CITLIVĚJŠÍ POVAHY ZVAŽTE EUTANAzii BUDU SI TO VYČÍTAT ZŘEJMNĚ PO CELÍ ŽIVOT.MONIKA

reagovat »

Přejít na stránku - Utracení psa

Utracení psa

Utracení psa

Eutanazie u psů neboli utracení psa je v životě rodiny, pokud jde o psa, zřejmě nejzávažnější rozhodnutí. Rozhodnout se, kdy již..

Diskuse - nejnovější příspěvky

27.05.2018 23:01:50 - Donald Freeman

Hezký den!!! Jmenuji se Dr. Donald Tenisin, jsem jen s úsměvem, jak jsem to vysílání, protože obchodní financování firmy učinil můj sen. To všechno začalo, když jsem potřeboval půjčku $200,000.00 U..

22.05.2018 15:02:41 - Debbie Holmes

Ofrecemos Préstamos Privados, Comerciales y Personales con tasas de interés anuales mínimas tan bajas como el 3%. Otorgamos préstamos dentro del rango de $ 1,000.00 a $ 500,000.00. Si está interesad..

16.05.2018 16:39:44 - Kenneth

Hallo allemaal, Wij verstrekken leningen van alle soorten, zowel op korte als op lange termijn. Heeft u financiële hulp nodig voor uw zakelijke of persoonlijke spullen? Stuur ons een e-mail voor mee..

15.05.2018 09:33:22 - Projects funding through BG/SBLC Leasing

I am a financial consultant and have a very good and reputable Provider of some bank instruments which can be monetised and discount for funding of your various project within lenders/investors and ..

12.05.2018 07:42:41 - Does anyone else have dreams/nightmares about Warframe?

Hi, The last couple of days I have been having nightmares about The Man in the Wall. I go down into my basement and when I turn a corner I just see him, and my ears get raped by a very loud "Hey ..

12.05.2018 07:41:54 - Does anyone else have dreams/nightmares about Warframe?

Hi, The last couple of days I have been having nightmares about The Man in the Wall. I go down into my basement and when I turn a corner I just see him, and my ears get raped by a very loud "Hey ..

12.05.2018 00:27:58 - Cash Firm

Dobrý deň sme úverová firma / organizácia, ponúkame úver s 2% úrokovou sadzbou obom spoločnosti a jednotlivcov od osemnástich rokov a viac, úverový rozsah od 5 000 do 200 000 eur náš mesač..

Diskuse Utracení psa

Utracení psa

tn/data/0/0/2010/04/01/12870//12870.1--0x.jpg images/data/0/0/2010/04/01/12870/1.jpg
tn/data/0/0/2010/04/01/12870//12870.1--0x.jpg images/data/0/0/2010/04/01/12870/1.jpg