Diskuse Stanovisko ÚKOZ - kupírování uší

reklamy

Diskuse Stanovisko ÚKOZ - kupírování uší - Reakce

Prozatím zde nejsou žádné příspěvky. Můžete být první.

Přejít na stránku - Stanovisko ÚKOZ - kupírování uší

Stanovisko ÚKOZ - kupírování uší

Stanovisko ÚKOZ - kupírován..

Stanovisko Ústřední komise pro ochranu zvířatk problematice kupírování uší psů, jejich účasti na veřejných vystoupeních a svodec..

Magazín

Diskuse - nejnovější příspěvky

22.07.2017 05:26:30 - Sherry Lopez

Dobrý den, Jmenuji se Shelly, že jsem občanem Spojeného státu Ameriky, chci svědčit o dobrém půjčce úvěru, který mi ukázal světlo poté, co byl podvodníkem 4 různých internetových mezinárodních věřit..

18.07.2017 05:00:08 - Michael Ryan

Hello everyone My name are Michael Ryan ,i am here to testify how i got my mortgage from Jorge Grace LOANS FIRM after i applied several times from various mortgage lenders. I was in need of an urg..

27.05.2017 17:29:22 - Elizabeth Davina

Hello everyone, I am Mrs. Elizabeth Davina from Peru, I quickly want to use this medium to cut a testimony of how God directed me to a legitimate and real loan lender who turned my life from gr..

27.05.2017 17:21:46 - Elizabeth Davina

Hello everyone, I am Mrs. Elizabeth Davina from Peru, I quickly want to use this medium to cut a testimony of how God directed me to a legitimate and real loan lender who turned my life from gr..

27.05.2017 17:12:32 - Elizabeth Davina

27.04.2017 20:21:07 - Hovada

Kratce.Ten kdo zakazal kupirovani tak je Hovado.Proste nejaka plemena mela takovy standart.Zlaty KOMUNISTI.Jack

07.03.2017 22:08:32 - Hledám angického kokršpaněla

dobrý den v neděli 5.3.2017 okolo deváté hodiny večerní se mi zaběhl pes Anglický kokršpaněl, místo ztráty Hředle Okr. Rakovník. Popis: v obličeji okolo očí je šediví, menšího vzrůstu, je hrozně mil..

Diskuse Stanovisko ÚKOZ - kupírování uší

Stanovisko ÚKOZ - kupírování..