Diskuse Bernský salašnický pes

reklamy

Diskuse Bernský salašnický pes - Reakce

22.07.2017 05:26 - Sherry Lopez

Dobrý den, Jmenuji se Shelly, že jsem občanem Spojeného státu Ameriky, chci svědčit o dobrém půjčce úvěru, který mi ukázal světlo poté, co byl podvodníkem 4 různých internetových mezinárodních věřitelů, všichni slibují, že mi půjčí po Což mi způsobilo, že jsem zaplatil spoustu poplatků, které neudělaly nic a nezískaly žádné pozitivní výsledky. Ztratil jsem těžké vydělat peníze a to bylo celkem 12,000USD. Jednoho dne, když jsem procházel internet, který hledal, když jsem narazil na svědka, který byl také scammed a nakonec se spojil s legitním úvěrovým podnikem nazvaným Trust Funds Credit Union generální ředitel John Thormas (trustfundscreditunion@hotmail.com) , kde nakonec Dostal svůj úvěr, a tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společnost a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl podvodníkem ze 4 různých věřitelů, kteří mi nic jiného neudělali, Vysvětlím firmě poštu a všechno, co mi řekli, bylo, že už nemám plakat, protože dostanu svůj úvěr ve své firmě a také jsem si udělal správnou volbu kontaktovat je. Vyplnil jsem formulář žádosti o půjčku a postupoval jsem se všemi, co jsem o to požádal, a dostal jsem úvěr ve výši 700.000 dolarů dolarů touto skvělou společností Trust Funds Credit Union, kterou spravuje pan John Thormas a tady jsem dnes spokojen s rodinou, protože John Thormas Trust Funds Úvěrový svaz mi dal půjčku, takže jsem se sliboval svému já, že budu držet svědectví na internetu o tom, jak jsem dostal svůj úvěr. Potřebujete úvěr naléhavě? Laskavě a rychle kontaktujte pana John Thormas Trust Fondy Credit Union nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: (trustfundscreditunion@hotmail.com) Volání přes: +14195182281 Věřím, že jiní lidé také dávají svědectví o tomto poctivém věřiteli

reagovat »

07.07.2016 15:44 - Maxwell

Hľadáte pôžičku začať podnikať alebo sa oplatí
faktúry, že dôvod, prečo sme tu na pomoc tým, ktorí potrebujú úver
2% záujem, aby získali späť k nám s týmto,

Dlžník alebo prihlášky:

názvy:
Suma potrebná:
Doba trvania úveru:
žáner:
vek:
Krajina:
uvádza:
Telefónne číslo:
Účel úveru:
E-mail:
Už ste použili predtým:
Rozumieť anglicky:
Kde ste sa o nás dozvedeli:
Teším sa na Vašu aktualizácie týkajúce sa tejto záležitosti .
Vďaka za váš čas a pochopenie !!!

Takže späť k nášmu email Maxwellfinancefirm@gmail.com.

reagovat »

27.05.2016 02:00 - Linda moore

Potřebujete půjčku? Jste ve finanční krizi nebo potřebuje peníze na rozjezd vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo platit své účty, nebo začít pěkný podnikání? Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat úvěr od naší organizace Linda Moore úvěr společnosti. Nabízíme úvěry fyzickým osobám za těmito účely a mnoho dalšího. Osobní úvěr, obchodní expanzi, Business Start-up, vzdělávání, konsolidaci dluhu, Hard Peníze Půjčky. Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2%. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com.

reagovat »

Potřebujete půjčku? Jste ve finanční krizi nebo potřebuje peníze na rozjezd vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo platit své účty, nebo začít pěkný podnikání? Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat úvěr od naší organizace Linda Moore úvěr společnosti. Nabízíme úvěry fyzickým osobám za těmito účely a mnoho dalšího. Osobní úvěr, obchodní expanzi, Business Start-up, vzdělávání, konsolidaci dluhu, Hard Peníze Půjčky. Nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2%. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com.

reagovat »

reagovat »

13.05.2016 18:48 - Pani Nora

Potrebujete naliehavú pôžičku? ste v dlhoch? budete potrebovať naliehavú úver na financovanie svojho podnikania ?, ste bol odmietnutý vašej banky, starať nič viac, alebo služby sú rýchle, ľahké & zabezpečenie úverov teraz v akýchkoľvek okolností. Požičať až 2000 eur - 1.000.000 eur ešte dnes! Kontaktujte nás na tento e-mail s informáciami o úvere: Aj noramildred.loan@hotmail.com

Poznámka: Budete očakávať, že predbežnú odpoveď a finančné prostriedky do 24 hodín

S pozdravom.
Pani Nora

reagovat »

12.05.2016 12:42 - Mr Arnoid Weman

Potrebujete pôžičku Ponúkam podnikateľský úver, osobné pôžičky a spoločnosť hosťovaní aj rozdávať pôžičku tak nízkej úrovni 2% úroková sadzba pre viac informácií email: arnoidweman@gmail.com.

reagovat »

10.05.2016 15:37 - Sean Kent

Hledáte velmi originální úvěr? Zpracováno během 2 až 5 pracovních dnů Získání úvěru legitimní byly vždy velký problém pro zákazníky. Gratulujeme vám, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: seankentco-operative@hotmail.com

Žádající osobních údajů.

Vaše jméno:
Částka potřebná:
Vaše země:
Půjčka Doba trvání:
Vaše adresa:
Telefonní číslo:
Měsíční příjem:
pohlaví:
Vaše číslo Fax:
Váš věk:

Kontaktní osoba: Sean Kent.
E-mail: seankentco-operative@hotmail.com

reagovat »

08.05.2016 07:04 - Rashide Abdulahi

Ahoj,

Som pán Rashid Abdulah, súkromná pôžička veriteľ, ktorý dáva život časové príležitosť úverov. Nutne potrebujete pôžičku vymazať svoje dlhy? alebo budete potrebovať ďalší kapitál s cieľom zlepšiť vaše podnikanie? Bol ste odmietnutý bánk a ďalších finančných inštitúcií? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku?
Hľadať nič viac, ako som tu preto, aby som všetky svoje finančné problémy vecou minulosti. Požičal som si peniaze tým, ktorí potrebujú finančnú pomoc, ktorí majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, investovať do podnikania vo výške 2%. Chcem, aby tento prostriedok používať Vás informovať, že sme sa poskytnúť spoľahlivé a príjemcu pomoci a bude pripravená ponúknuť úver. Takže dnes v e-maile: (rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com)

Poskytované služby zahŕňajú:
osobné pôžičky
študentské pôžičky
prenájom Úvery
Obchodné úvery
komerčné hypotéky
Home Mortgage
pôžičky na autá
úvery zo stavebného sporenia
študentské pôžičky

Ak máte záujem o získanie úveru od nás, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu dnes rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

S pozdravom,
Rashid Abdulah.

reagovat »

20.04.2016 11:03 - Rashide Abdulahi

Pozor !!! Ponuka pôžičky

Som pán Rashid Abdulah súkromná pôžička veriteľom. dostávame všetky druhy úveru, dávame z úverov za nízke úrokové sadzby vo výške 3% a dobrých pracovných podmienok, ak potrebujete úver pre podnikanie alebo splatiť svoje účty potom sa odporúča, aby nás kontaktovať pre ktorú poskytujeme kvalitu služby, ktoré vám bude spokojný. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Pôžičkové služby k dispozícii, zahŕňajú:
* Obchodné úvery.
* Osobné pôžičky.
* Obchodné úvery.
* Investície úvery.
* Vývoj úverov.
* Získanie pôžičky.
* Úvery zo stavebného sporenia.
* Obchodné úvery a mnoho ďalších:

sme vykresliť všetky druhy úveru dobrými službami, kontaktujte nás emailom: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
vďaka
pán Rashid.

reagovat »

19.04.2016 03:23 - Maria

Dobrý deň, všetci som tak šťastná rozdávanie svoje veľké svedectvo o tom, ako som dostal moje túžba výška úveru od pána Abraháma, ktorý je maneger z mesta bankovej spoločnosti, chcem rýchlo využiť túto príležitosť, aby celý svet vie, o to, Am pani marail Todorić z Solvak, bol som pri hľadaní úveru založiť svoju vlastnú firmu na podporu svojho poľnohospodárskeho podniku, náklady a tak som išiel on-line hľadať pôžičku, keď som narazil na niektorých úverov, ktoré podvádzať a podviesť moju málo peňazí v tomto procese než som sa dostal zmätený ja ani neviem, čo mám robiť, pretože málo peňazí som mal so mnou bola odnášaná od tých podvodných parchantov, ktoré sa nazývajú skutočné pôžičky veritelia, teda na jeden verný deň, ako som bol prehliadania internetu vyhľadávania pre prácu i narazil niektorých výpovedí komentovaných na fóre o jednu pani Katica, a pani Monica na tom, čo dostane pôžičku od mesta bankovej spoločnosti E-mail: citybankloan123@gmail.com Tak som si povedal, že musím dať tento súd, pretože som bol tak vydesený o tom, čo sa ostatní veritelia mi urobili, tak som išiel napred vzal svoju osobné e-mailovú adresu, ktorá bola na základe týchto pripomienok na foru, tak som kontaktoval mu ho informoval, že som soudcoval k nemu niektorých zákazníkov, ktorí dostávali svoju pôžičku zo svojej firmy, pána Adama, a pani Monica Luis, takže keď počul, že bol veľmi šťastný, o tom, tak on mi, že som v pravom firme uistil, kde by som mohol prijímať moja túžba výšky úveru, dali mi žiadosť o dlžník úver formulár vyplniť a vrátiť sa, ja som všetko, že im dal všetko moja potrebné informácie je o mne, takže som dostal termíny a podmienky ich firmy všetko prebehlo hladko bez zbytočného odkladu, v nie menej ako 24hod som bol informovaný, že môj úver platný súčet 7,000,000 eura bola zaregistrovaná a schválená ich úverové doske správcu, takže v tomto procese dobe som bol tak šťastný, keď mi povedali, že im mali poslať bankovými detaily, ale bol som trochu skeptický, ako to docieliť tak som povedal, mať dôveru a veríme, že pre túto výzvu veriteľa pán Abrahám dal som im prostredníctvom bankového účtu, takže prekvapivo aj prijímať a upozornenia z mojej banky, že môj účet bola pripísaná so súčtom 7,000,000 eura MrAbraham. Tak som mu naliehavo email, že mám prijať svoju pôžičku úspešne, takže moji drahí bratia a sestry tam stále hľadajú skutočné úver spoločnosti budem rád, aby ste láskavo kontaktujte pána Abraháma s týmto istým E-mail: citybankloan123@gmail.com a ja viem, že vám tiež pomôže s vaše túžba výška úveru v poriadku, e-mail je dnes a budete radi, že ste did.marial Todorić zo slovenčiny

reagovat »

19.04.2016 03:19 - Maria

Dobrý deň, všetci som tak šťastná rozdávanie svoje veľké svedectvo o tom, ako som dostal moje túžba výška úveru od pána Abraháma, ktorý je maneger z mesta bankovej spoločnosti, chcem rýchlo využiť túto príležitosť, aby celý svet vie, o to, Am pani marail Todorić z Solvak, bol som pri hľadaní úveru založiť svoju vlastnú firmu na podporu svojho poľnohospodárskeho podniku, náklady a tak som išiel on-line hľadať pôžičku, keď som narazil na niektorých úverov, ktoré podvádzať a podviesť moju málo peňazí v tomto procese než som sa dostal zmätený ja ani neviem, čo mám robiť, pretože málo peňazí som mal so mnou bola odnášaná od tých podvodných parchantov, ktoré sa nazývajú skutočné pôžičky veritelia, teda na jeden verný deň, ako som bol prehliadania internetu vyhľadávania pre prácu i narazil niektorých výpovedí komentovaných na fóre o jednu pani Katica, a pani Monica na tom, čo dostane pôžičku od mesta bankovej spoločnosti E-mail: citybankloan123@gmail.com Tak som si povedal, že musím dať tento súd, pretože som bol tak vydesený o tom, čo sa ostatní veritelia mi urobili, tak som išiel napred vzal svoju osobné e-mailovú adresu, ktorá bola na základe týchto pripomienok na foru, tak som kontaktoval mu ho informoval, že som soudcoval k nemu niektorých zákazníkov, ktorí dostávali svoju pôžičku zo svojej firmy, pána Adama, a pani Monica Luis, takže keď počul, že bol veľmi šťastný, o tom, tak on mi, že som v pravom firme uistil, kde by som mohol prijímať moja túžba výšky úveru, dali mi žiadosť o dlžník úver formulár vyplniť a vrátiť sa, ja som všetko, že im dal všetko moja potrebné informácie je o mne, takže som dostal termíny a podmienky ich firmy všetko prebehlo hladko bez zbytočného odkladu, v nie menej ako 24hod som bol informovaný, že môj úver platný súčet 7,000,000 eura bola zaregistrovaná a schválená ich úverové doske správcu, takže v tomto procese dobe som bol tak šťastný, keď mi povedali, že im mali poslať bankovými detaily, ale bol som trochu skeptický, ako to docieliť tak som povedal, mať dôveru a veríme, že pre túto výzvu veriteľa pán Abrahám dal som im prostredníctvom bankového účtu, takže prekvapivo aj prijímať a upozornenia z mojej banky, že môj účet bola pripísaná so súčtom 7,000,000 eura MrAbraham. Tak som mu naliehavo email, že mám prijať svoju pôžičku úspešne, takže moji drahí bratia a sestry tam stále hľadajú skutočné úver spoločnosti budem rád, aby ste láskavo kontaktujte pána Abraháma s týmto istým E-mail: citybankloan123@gmail.com a ja viem, že vám tiež pomôže s vaše túžba výška úveru v poriadku, e-mail je dnes a budete radi, že ste did.marial Todorić zo slovenčiny

reagovat »

19.04.2016 03:15 - Maria

reagovat »

19.04.2016 03:14 - Maria

reagovat »

16.04.2016 22:53 - Detlev Jonas

Dobrý deň, pán / Vážená pani,

Potrebujete urgentnú podnikateľského úveru naštartovať, alebo budete potrebovať úver na refinancovanie, budete potrebovať pôžičku splatiť dlh? Potrebujete pôžičku na kúpu auta alebo domu? Ak áno starosti nič viac, ponúkame všetky druhy pôžičky na prijateľnú úrokovou sadzbou, bez toho, aby kontrola kreditu !!! kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu.

E-mail: detlevjonasfunds@outlook.com

Ďakujem.
Pán Detlev Jonas

reagovat »

10.04.2016 18:01 - Julius Becker

Ahoj

Som pán Julius Becker dôveryhodný loan veriteľa Potrebujete pôžičku platiť svoje účty? Potrebujete osobné alebo obchodné úver? Potrebujem pôžičku pre rôzne iné účely? Ak áno, obráťte sa na nás ešte dnes o pôžičku. Ponúkame najväčší úver vo výške 100 miliónov dolárov, libier 5,000.000.000 EUR. Ponúkame úver @ 3% pevná úroková sadzba po celú dobu 1-20 rokov. Dávame dva mesiace lehotu predtým, než začne mesačná splátka. Takže, ak máte záujem, prosím .contact nás na mailovej adrese: (juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com) na spracovanie.

reagovat »

16.03.2016 11:33 - MISS ROSE

-
Ahoj ,

Aby som sa správne zaviesť, je mi cnie sa zvýšil súkromnú veriteľa aj poskytnúť úver vo výške 2% ročne. Táto finančná príležitosti na vašich dverí krok, platí dnes a dostať svoje pôžičky rýchlo. Existuje veľa možností, tam vonku, ktorí hľadajú finančnú pomoc a všade, a dokonca aj teraz stále nie sú schopní získať. Ale tento finančný príležitosť u vašich dverí krok a ako také nemôže dovoliť nechať ujsť túto príležitosť. Táto služba bude poskytovať ako pre jednotlivcov, firmy, obchodné mužov a žien. Výška úveru sa pohybuje dostupný z ľubovoľného počtu podľa vlastného výberu pre viac informácií, kontaktujte nás na e-maile: missroseloanfirm@hotmail.com
Formulár na vyplnenie žiadosti o úver a vrátiť ho.

Celé meno .........

Osobné telefónne číslo .......

Krajina ...........

Adresa ..........

Štátne ........

Vek ............

Už ste použili predtým? ..... - .

Postavenie .........

Výška úveru potrebná ako úver ..........

Výpožičky .........

Povolanie .........

Mesačný príjem ........

Potvrdzujúce podrobnosti, zašleme Vám naše podmienky, spolu s splátkového kalendára a ak súhlasíte, ste získať úver do 48 hodín. Závisí od jeho závažnosti a naliehavosti pri získavaní úveru.
Som rád, aby postúpil vašu rýchlu odpoveď,

S pozdravom ,

slečna Rose.

reagovat »

10.03.2016 08:38 - Pastor harry

Helló,

Keres egy üzleti hitel, személyi kölcsön, jelzálog, autó hitel, hitelek, adósság konszolidációs hitelek, fedezetlen hitelek, kockázati tőke, stb . Vagy van egy kölcsön, egy bank vagy pénzügyi konfiguráció volt elutasított vagy több okokból ne a hitel megoldások! Én lelkész Harry, egy privát hitelező, hitelezési a vállalkozások és magánszemélyek alacsony és megfizethető kamatláb 2%. Érdekelt? Fel velünk a kapcsolatot annak érdekében, hogy kezelje a hitel az áthelyezés után 48 órán belül. Kapcsolat: pastorharryloanfirm@outlook.com
alkalmazások

Név:
Születési dátum:
Nem:
Családi állapot:
Lakcim:
elhelyezkedés
Állapot:
Irányítószám:
Ország:
Telefon:
Email:
Megnevezi a hitel:
Hitelösszeg:
Hitel időtartama:
Havi nettó jövedelem.

Vissza hozzám a lehető leghamarabb a fenti információk a további információkért.

Köszönet és Isten áldja

Pastor Harry.

reagovat »

08.03.2016 18:00 - Pan Mark Jesse

Ahoj,

Jsem Mark Jesse, jsem soukromá půjčka věřitele a jsem tady, abych vám poskytnout úvěr jste hledali. Potřebujete naléhavou půjčku? Potřebujete půjčku platit své dluhy? Potřebujete úvěr rozšířit své podnikání nebo začít podnikat? Jsme tu pro vás s úvěr s nízkou úrokovou sazbou tak nízké, jak 3% při maximálním úvěru termínu 50 let. Kontaktujte nás nyní neprodleně prostřednictvím
E-mail: Markjesseloanfirm1@yahoo.com

Pan Mark Jesse.

reagovat »

01.03.2016 20:25 - Pastor harry

Ahoj,

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, hypotéky, auto úver, úvery, pôžičky konsolidáciu dlhu, nezabezpečených úverov, rizikového kapitálu, atď . Alebo máte úver od banky alebo finančné konfiguráciu bol odmietnutý alebo viac dôvody, Nenechajte svoje úverové riešenie! Som pastor Harry, súkromných veriteľov, požičiavanie podnikom a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby vo výške 2%. Máte záujem? Kontaktujte nás za účelom liečenia úveru po prevode do 48 hodín. Kontakt: pastorharryloanfirm@outlook.com.

reagovat »

01.03.2016 20:16 - Pastor harry

Ahoj,

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, hypotéky, auto úver, úvery, pôžičky konsolidáciu dlhu, nezabezpečených úverov, rizikového kapitálu, atď . Alebo máte úver od banky alebo finančné konfiguráciu bol odmietnutý alebo viac dôvody, Nenechajte svoje úverové riešenie! Som pastor Harry, súkromných veriteľov, požičiavanie podnikom a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby vo výške 2%. Máte záujem? Kontaktujte nás za účelom liečenia úveru po prevode do 48 hodín. Kontakt: pastorharryloanfirm@outlook.com.

reagovat »

21.02.2016 16:25 - Mr trinity ruby

Dobrý den, Hledáte Credit řešení pro vaše finanční problémy,
Jsme plně registrováni a certifikovány úvěr společnost, která nabízí zajištěné a nezajištěné úvěry jednotlivcům a společnostem za velmi nízkou úrokovou sazbou 3%. Nabízíme dlouhé a krátkodobé loans.Our společnost zaznamenala mnoho objevů v oblasti poskytování finančních služeb v první třídě pro naše klienty, a to zejména v oblasti ?? syndikovaného a poskytování kapitálu pro jednotlivce a společnosti. Přivezli jsme pacienty zpět k životu průmyslu a máme dobré podnikatelské nápady, které poskytují pro ně znamená začít. Máme síť investorů, kteří jsou ochotni poskytnout finanční prostředky libovolný počet jednotlivců a organizací začít podnikat a operations.We je skupina energetických a zkušených úvěrových profesionály s hlubokými znalostmi Generálního finančního markets.In nabízíme úvěry na bydlení, hypotéky úvěry podnikatelské úvěry a špatné úvěrové podnikatelských úvěrů, start-up funguje investiční výstavbě úvěry půjčky na auta, hotel, naše úroková sazba je 3% ročně vrácena naše půjčka trvá maximálně 3 pracovní dny se dostat do všech schválených klientům po celém světě. Můžete nás kontaktovat s trinityloans24@gmail.com.com
šťastný nový rok.

reagovat »

29.01.2016 05:49 - PETERSCOTT LOANHELP

Potřebujete úvěr?. Už jste on-line hledali důvěryhodně a skutečné půjčky splatit své účty, nebo začít podnikat na vlastní pěst?. Už jste se zase dolů vaší bankou nebo jiných věřitelů online?. Zde je místo, byly můžete získat rychlý a snadný půjčku bez zbytečného odkladu nebo problém, se ještě dnes a kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu níže pro více informací a dostat financovány ASAP s jakoukoliv částku, kterou potřebujete, jak úvěru dnešní Via: petersmithloanhome@gmail.com~~HEAD=pobj ..

reagovat »

27.11.2015 06:46 - Michell Bartman

Ahoj všichni, já Michell Bartman svobodná matka ze Španělska, budu rád, sdílet tento skvělý svědectví o tom, jak já mám půjčku od slečny Rose úvěr společnosti, když jsme byli vyhnáni z našeho domova, když jsem nemohl zaplatit své účty nic víc, Poté, co byl scammed různými společnostmi na řádku a byli popíral úvěr mé bance a některé další družstevní záložny jsem navštívil. moje děti byly pořízeny pěstounské péče, byl jsem úplně sám na ulici. Až do dne, kdy jsem hanebně vešel do staré školy kamarád, který mě seznámil s ujít Rose úvěr společnosti Zpočátku Řekl jsem jí, že nejsem připraven přijmout jakékoli riziko žádat půjčku na řádku nic víc, ale ona mě ujistila, že budu přijat Moje půjčka od ní. Na druhou stranu, vzhledem k mé bezdomovectví jsem si vzal soud a požádal o půjčku, naštěstí pro mě jsem dostal půjčku ve výši 10.000,00 $ z {slečna Rose}) . Jsem rád, že jsem vzal riziko, a požádal o půjčku. moje děti dostaly zpátky ke mně a teď i vlastní domov a podnikání mé vlastní. Vše vděčnost jde ROSE úvěr společnosti za to, že smysl mého života, když jsem ztratil všechny své přátele hope.so tam, pokud potřebujete úvěr stačí kontaktovat ji nyní (missroseloanfirm@hotmail.com)

Michell Bartman

reagovat »

14.11.2015 03:20 - Franklin scott

Hurá! Hurá!! Hurá!!!
Je to, že čas roku znovu, když je všude oslavy. Je to období, Vánoce a Nový rok. Franklin Scott Půjčka Firma je tu opět, aby vám pomohl ven s finanční potřeby. spěchat teď a požádat o své vysněné půjčku, jak jsme mít v cestě promo a zlatý důl na konci roku a vánočních oslav. Potřebujete naléhavou půjčku? Potřebujete úvěr splatit své dluhy? Potřebujete úvěr na pravděpodobně rozšířit své podnikání, nebo založit svůj vlastní podnik pak jsme tu pro Vás s půjčkou nízké úrokové sazby tak nízké, jak 2%, a můžete získat úvěr částku ve výši $ 3.000 $ 100,000,000.00 a maximální dobu trvání úvěru a do 50 let. Takže, kontaktujte nás. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com můžete nám e-mail s informacemi dnes a budete rádi, že jste udělal. franklinosayandescott@gmail.com budeme nikdy nezklame.

reagovat »

07.11.2015 18:17 - Franklin scott

Ahoj všetci, ja som John Walker, bol som uviazol v finančnej situácii a ja som potreboval na refinancovanie a platiť svoje účty a začať podnikať. Snažil som sa hľadá pôžičiek od rôznych úverových firiem, súkromných aj firemných, ale nikdy sa s úspechom, a väčšina bánk odmietol môj kredit. Ale ako by si to Boh, som sa zoznámil s mužom Božím priateľom menoval Benson a ja mám pôžičku čiastku vo výške $ 500.000 dnes som vlastníkom firmy Takže môj priateľ, ak musíte sa obrátiť na ktorúkoľvek firmu s odkazom na zabezpečenie úveru s nízkou úrokovou sadzbou 2% a lepšia splátkových kalendárov a plán, obráťte sa pán Franklin Scott (franklinosayandescott@gmail.com) nevie, že robím to, ale som tak šťastný, a rozhodol som sa dať ľuďom vedieť viac o ňom , ponúka všetky druhy úverov pre jednotlivca i spoločnosti, a tiež chcem, aby Boh požehnal ho viac. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese: franklinosayandescott@gmail.com.

reagovat »

14.10.2015 01:34 - Harry

Dobrý deň, ja som pán harryjohnson, súkromné pôžičky veriteľ, ktorý dáva život čas príležitosť úverov. Potrebujete naliehavú úver zrušte svoje dlhy, alebo budete potrebovať kapitálové úver zlepšiť svoje podnikanie? ste bol odmietnutý bankami a inými finančnými agentúry? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? hľadať nič viac, pretože my sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy, ktorým konkrétne minulosťou. My úverové fondy sa na osoby, ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie v pomere 2% .Aj chcete použiť toto médium Vám oznámiť, že sme poskytnúť spoľahlivý a pomoc príjemcu a bude ochotný vám ponúknuť loan.So napíšte nám dnes na: harryjohnson021@gmail.com.

reagovat »

25.09.2015 08:53 - Mrs Deborah Hawkins

Jste unaveni z hledání úvery a hypotéky od bank? Už jste byla odmítnuta neustále vaše bank a dalších financních institucí v dusledku špatné úverové? Vy jste o ztráte svého domova kvuli financní omezení? Mrs.Deborah Pujcka Firma je zde nastavit si bez dluhu. Pro okamžité dotazy nás mužete kontaktovat prostrednictvím e-mailu: mrs.deborahloanfirm@gmail.com

ÚVER PRIHLÁŠKA
Celé jméno:
Výše úveru Potrebujete:
Pujcka Doba trvání:
Telefonní císlo:
Aplikovaná predtím?
stát:
Mesícní príjem:
Zeme:
Jste to poslat do naší spolecnosti E-mailová adresa: mrs.deborahloanfirm@gmail.com

reagovat »

08.09.2015 12:22 - Williams loans

URGENT ÚVĚR NABÍDKA PLATÍ TEĎ.
Ahoj,
 Jmenuji se paní Morgan Robert, jsem z Ohio USA, jsem ženatý, mám
hledal skutečné úvěr společnosti za posledních 5 měsíců a
vše, co jsem dostal, byla banda podvody, kteří mě provedených jim věřit a na konci
dne, vzali mé peníze, aniž by něco na oplátku, všechny
moje naděje byla ztracena, dostal jsem zmatený a frustrovaný, já ho najít velmi
obtížné nakrmit svou rodinu, nikdy jsem nechtěl mít nic společného
úvěrových firem na internetu, tak jsem šel půjčit nějaké peníze od A
přítel jí řekl, jsem všechno, co se stalo, a ona řekla, že mi může pomoci, že
ona ví, že úvěr společnost, která mi může pomoci s jakýmkoliv množstvím úvěru
potřeboval mě s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, že se právě dostal
půjčka od nich, ona mě zaměřen na to, jak žádat o půjčku, jsem udělal
stejně jako ona mi řekla, jsem se s nimi na E-mail: (williamsloans14@gmail.com) , nikdy jsem věřil, ale já se snažil, a my
Největším překvapením jsem dostal půjčku do 24 hodin, nemohl jsem uvěřit,
Jsem šťastný a bohatý znovu a já jsem děkoval Bohu, že takové půjčky
společnosti, jako je tento, stále ještě existují na těchto podvodech celého místa,
prosím, já poradit každý, tam venku, kteří jsou v nouzi úvěru jít na
(williamsloans14@gmail.com) , které se nikdy nepodaří vás, a
váš život se změní jako já udělal.

reagovat »

04.08.2015 04:54 - David Peterson

Potřebujete půjčku na vyplatilo, své účty, koupit auto nebo dům, aby vyhovovaly potřebám vaší rodiny, nebo zůstat finančně optimistický? Pokud ano, pak starat nic víc, a dostat zpátky k nám prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com protože jsme soukromá úvěr společnost, jejíž hlavním cílem je pomáhat lidem v nouzi finančně s procentem 2. spěchu nyní, aby se vaše sny o nutnostipůjčku lze proměnily v realitu.

Jméno: David Peterson
E-mail: davidpetersonloanfirm1@outlook.com

reagovat »

30.06.2015 11:05 - David Peterson Loan Firm

Vrať se k nám prostřednictvím e-mailu, jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com pokud potřebujete úvěr

reagovat »

30.06.2015 11:01 - David Peterson

Jste v nouzi úvěru, na koupi domu, auto? Jste v jakékoli finanční šlamastyky a chcete se usadit vaše krize? Potřebujete půjčku začít podnikat? Potřebujete úvěr splnit požadavky rodinných příslušníků nebo zůstat finančně optimistický? Jestliže toto být případ, pak starat nic víc, protože jsme soukromá úvěr společnost, jejíž cílem je pomáhat lidem v nouzi finančně tak, aby mohli žít život jako oni touží. Vyplňte formulář níže a dostat zpět k nám prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com a budeme rádi, aby vám pomohl.

Jméno:
Země:
stát:
Pohlaví:
Telefonní číslo:

Vyplňte tento a dostat se zpátky k nám prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com takže úvěr transakce může začít OK.

reagovat »

30.06.2015 10:59 - David Peterson

Jste v nouzi úvěru, na koupi domu, auto? Jste v jakékoli finanční šlamastyky a chcete se usadit vaše krize? Potřebujete půjčku začít podnikat? Potřebujete úvěr splnit požadavky rodinných příslušníků nebo zůstat finančně optimistický? Jestliže toto být případ, pak starat nic víc, protože jsme soukromá úvěr společnost, jejíž cílem je pomáhat lidem v nouzi finančně tak, aby mohli žít život jako oni touží. Vyplňte formulář níže a dostat zpět k nám prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com a budeme rádi, aby vám pomohl.

Jméno:
Země:
stát:
Pohlaví:
Telefonní číslo:

Vyplňte tento a dostat se zpátky k nám prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com takže úvěr transakce může začít OK.

reagovat »

30.06.2015 10:58 - David Peterson

Jméno:
Země:
stát:
Pohlaví:
Telefonní číslo:

reagovat »

30.06.2015 10:56 - David Peterson

Jméno:
Země:
stát:
Pohlaví:
Telefonní číslo:

reagovat »

24.03.2015 16:19 - žádat o rychlé a cenově dostupné půjčky nyní

Dobrý den,
Potřebujete úvěr? zúčastněné strany by se měli obrátit Goldsmith úvěr společnosti dnes, Věřitel E-mail: goldsmithloancompany24@gmail.com
Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi minimální roční úrokové sazby tak nízké, jak 2% po dobu 1 roku až 50 let trvání dobu splácení do všech částí světa. My rozdávat půjčky od $ 5,000.00 $ 100,000,000.00.

Naše půjčky jsou dobře pojištěni pro maximální bezpečnost je naší prioritou, ztratíte v noci spát znepokojivé, jak se dostat legit úvěr věřiteli? Ty kousat nehty na rychlé? Namísto bití sebe, obraťte se pan Goldsmith úvěrové agentury dnes (výpůjční služby) Nyní, Úvěrové odborníci, kteří pomáhají zastavit špatnou úvěrovou historií, objevit vítězné řešení, které je naše poslání.

Zúčastněné strany by se měli obrátit na společnost prostřednictvím e-mailu pro bližší informace: Věřitel E -mail: goldsmithloancompany24@gmail.com
Jméno věřitele: pan Goldsmith

Vyplňte formulář žádosti níže:

APLIKACE

Žadatel Název: _________

Pohlaví: _________

Kontaktní adresa: ________

Země: _______

Částka potřebná jako úvěr: _________

Půjčka Doba trvání: ________

Účel úvěru: _________

Mobilní telefon: ______

Další příbuzní: ______

Zaměstnání: ______

kontaktní e-mail:
Očekáváme vaše neodkladnou reakci brzy.

S pozdravem,
Pan Goldsmith.

reagovat »

15.03.2015 00:42 - Barry Hamilton

Už jste všechny druhy hospodářských problémů? Potřebujete půjčku na zaplacení dluhů? jste v ekonomické krize? věřte nám léčit všechny typy úvěrů, viz níže. Jsme registrováni a autorizované společnosti vydat úvěr ve výši 3%, s minimální dobou trvání šesti měsíců a maximální dobou trvání 30 let. Dáváme úvěry na minimum od roku 2000 do maximální výše 50 milionů. nabízí různé služby NÍŽE Osobní půjčky (Secure a Nezajištěné) * Obchodní úvěry (Secure a Nezajištěné) * zlepšení * Inventor Úvěry * Auto Loans * Manželství * Hypoteční úvěr zdraví, atd . Takže pokud máte zájem, prosím, vrátit se k nám přes náš e-mail: barryhamiltonfunds@yahoo.com u Boha je možné všechno.

reagovat »

15.03.2015 00:41 - Barry Hamilton

Už jste všechny druhy hospodářských problémů? Potřebujete půjčku na zaplacení dluhů? jste v ekonomické krize? věřte nám léčit všechny typy úvěrů, viz níže. Jsme registrováni a autorizované společnosti vydat úvěr ve výši 3%, s minimální dobou trvání šesti měsíců a maximální dobou trvání 30 let. Dáváme úvěry na minimum od roku 2000 do maximální výše 50 milionů. nabízí různé služby NÍŽE Osobní půjčky (Secure a Nezajištěné) * Obchodní úvěry (Secure a Nezajištěné) * zlepšení * Inventor Úvěry * Auto Loans * Manželství * Hypoteční úvěr zdraví, atd . Takže pokud máte zájem, prosím, vrátit se k nám přes náš e-mail: barryhamiltonfunds@yahoo.com u Boha je možné všechno.

reagovat »

15.03.2015 00:31 - Barry Hamilton

reagovat »

14.02.2015 12:16 - Saint

Svědectví JAK MÁM Moje půjčka.

Doplněk dne, Mé jméno je Jimmy Wallace, I
Jsem z Texasu, USA, které jsem hledal
Cash půjčka za posledních 5 měsíců a všechno, co jsem
Bylo to hodně o podvody, které se mi věřit jim a
Na konci dne, vzali mé peníze, aniž by
dávat něco na oplátku, všechny mé naděje byla ztracena, mám
zmatený a frustrovaný, pak se to stane pro mne velmi obtížné
nakrmit svou rodinu, nikdy jsem nechtěl mít nic společného
půjčky opět online, tak jsem šel do půjčit
peníze příteli, řekl jsem mu všechno, co se stalo
a řekl mi, že mohu pomoci, víte, že je upřímný
Věřitel, který mi může pomoci, stačí obdržel úvěr
Paní Doris Randy, který mě řídil na tom, jak se realizovat, že
udělal to, co mi řekl, jsem se, ale nikdy jsem si myslel
Zkoušel jsem to a ke svému překvapení jsem dostal půjčku
87000dolar do 48 hodin, nemohl jsem tomu uvěřit, že jsem
bohatý a zase šťastná a já jsem děkoval Bohu, protože já
Nemyslím si, že stále existují věřitelé přijímány jako je to v
Podvody vysokou míru na celém světě, což
doporučit tuto poctivé věřitele pro každého! proto
email've vždy se s nimi dnes (saintlouisloanfirm@gmail.com) .

reagovat »

14.02.2015 12:16 - Saint

reagovat »

14.02.2015 12:15 - Saint

reagovat »

09.08.2013 23:29 - Prosím pomozte!!!!!

Prosím pomozte!!!!Ztratila se se fenečka BENSKÉHO SALAŠNICKÉHO PSA,má 2.roky,jmenuje se Jessy.Majitelům moc chybí,nemůžou ji najít.Ztratila se v Darkovičkách u Hlučína.Už je měsíc pryč.Prosím pomozte hledat!!!!Kontakt na majitele 733630385

reagovat »

26.08.2013 13:28 - Pomozte

Tak to je mi moc líto,sama mám 3,držím palce aby se našla,ale stejně mě zaráží,jak se mohla ztratit?Berňák se drží svého teritoria jako čert klíště.

reagovat »

22.07.2013 11:31 - Berňák

Chci se přidat do diskuze na téma berňák - kotec. Mám 16měsíčního kluka, velkého rošťáka. Máme oplocený dvůr, dost velký. Když někdy zapomeneme zavřít vrátka nebo branku, tak si odejde jenom kousek podívat se na to, co ho zaujalo... Dům máme u hlavní silnice a když nezavřeme branku, tak si chodí jen před barákem, dál nejde. Samozřejmě, že nechci riskovat, že vběhne pod auto, jen chci tímto říct, že když má dostatečný prostor, tak nikam daleko neuteče...Horší je, když sousedovi utečou králíci. To se může zbláznit. Žádný plot mu nezabrání v úniku...Ale to si jen \"pohraje\" s králíkem. Králík má bohužel smůlu, ale to je jiná kapitola...Berňák rozhodně do kotce nepatří. Eliška

reagovat »

08.04.2012 16:44 - Berňák

Nesmírně inteligentní,citlivý ,věrný,vyrovnaný klidný,ohromný hlídač,miláček celé rodiny,to je berňák

reagovat »

23.03.2012 18:48 - Rada

Dobrý den mám ročního bernaka,máme ho na zahradě bez plotu v kotci,když ho pustím a hraju si snim tak je hodný ,ale pak najednou uteče a vrátí se až za pár hodin...vůbec si sním nevím rady..prosím porad te

reagovat »

06.04.2012 14:04 - Bernský

Vy jste bohužel prošvihli to,co je nejdůležitější pro každého pejska tj.jeho socializace.Podle toho co píšete je zřejmé,že jste štěně dali do kotce a sem tam si s ním šli pohrát.Jestli chcete mít pejska v kotci,o to víc se mu musíte věnovat.Vašemu psovi je rok a utíká,bohužel do jednoho roku se pejsek všechno učí a co jste zanedbali se velice těžko napravuje.Nejsmutnější pohled je na toulavého berňáka.Je to nesmírně citlivá a inteligentní rasa,která patří k lidské smečce a které stačí ji mít nablízku,v kotci nemá co dělat.

reagovat »

05.04.2012 16:29 - Rada

Proč mám pocit,že jste další majitel berňáka,kterého jste si pořídila,protože se vám líbil?Berňák do kotce nepatří!!!!!!!!!

reagovat »

04.04.2012 13:59 - Rada

pejsek vám bude utíkat,protože si s ním dohrajete a on ví,že ho zavřete do kotce.Berňák tam opravdu nepatří.Nestačí,aby jste ho vypustila z kotce a jen si s ním pohrála,on potřebuje volnost,věřte mi,kdyby jste ho do kotce nestrkali,tak bude na svém teritoriu a nebude nikam utíkat.Toto plemeno opravdu do kotce nepatří.

reagovat »

04.04.2012 13:29 - Rada

Než jste si pořídila toto plemeno,doufám,že jste si všechno o něm pročetla a poptala jste se.Takže víte,že berňák do kotce absolutně nepatří,velice tím trpí,je to závislák na rodině a na volnosti,nedivím se,že vám utíká,protože je mu líp jinde,než u vás,hledá společnost a v kotci ji nemá.Jinak žádný berňák,který je vychovávaný v lidské smečce,která se mu věnuje,tak nikdy neutíká.Toto,co jsem napsala,nemyslím vůbec ve zlém,jen vám dávám dobrou radu,protože celý život chovám berňáky a ti nás vždycky hlídali na každém kroku.

reagovat »

11.11.2012 10:31 - Oni do kotce nepatří

Dobrý den lidé kteří píšou tce nepatří mají pravdu,mam dva Bernáky nemůžu se na ně stěžovat od mala jsem je měla doma a když je vypustím na dvůr pořád jsou v mé blízkosti,oni si najdou místo ke spaní sami a když jim dám na místo něco co jsem nosila není žádný problém jsou opravdu vděčni za to že jsou svámi a oni vám to vracejí.

reagovat »

24.11.2012 17:27 - Oni do kotce nepatří

Jen velký souhlas,taky mám 2 berňáky od štěňat doma.Když chtějí,tak jsou venku a kdykoliv mají přístup do baráku.Je to opravdu náhera,když přijdou domů,každý na své místo a pozorují tu svoji lidskou smečku

reagovat »

14.02.2015 12:14 - Saint

reagovat »

03.04.2012 17:08 - Rada

Oplotit pozemek!!!!!!!!!!!!!

reagovat »

30.03.2012 08:33 - Rada

Dobrý den
Máme taky tento problém a řešíme to tím způsobem že když nám pes uteče nedostane den nebo i dvy najiíst a pak dostává pomalu po menších dávkách jídlo ale jen s tím že když zůstane na zahradě a neuteče a je taky za to pochválen od té doby co to tímto způsobem praktikujeme už utekl jen párkrát a a interval je mnohem delší.

reagovat »

05.04.2012 11:58 - Rada

Vy radíte majitelce berňáka,aby ho trestala tím,že mu nedá nažrat?Mate vůbec představu o jeho povaze?Než jsme oplotili pozemek při stavbě baráku,naši berňáci běhali volně a věděli přesně,kde je jejich teritorium a ani náhodou je nenapadlo utíkat,ale stejně jsme s plotem pospíchali,už jenom proto,aby se u nás nemohl kde kdo procházet a bylo to hlavně kvůli našim pejskům.Berňák do kotce nepatří,bude z něj akorát smutný pes,který si říká,za co je trestaný,když nemůže být nablízku své lidské smečce.

reagovat »

04.04.2012 19:37 - ???

to je teda síla nedat psovy najíst a dokonce dva dny,chudák stejně si nepamatuje za co je trestaný,a každý pes bez plotu se jde proběhnout to je normální.

Irra
reagovat »

04.04.2012 13:20 - Rada

Tak to jste vyřešili skvěle,vy nedáte psovi nažrat,protože jste neschopní oplotit pozemek?Je přece normální,že každý pes uteče,nehledě k tomu,že bych se bál,aby se mi na pozemek bez plotu nedostal toulavý nebo jakýkoliv jiný pes.
Když si pořídím psa,tak musím počítat s oplocením,ale ono je to snažší bez plotu a pak psa trestat!!!!!!!!!!!!!

reagovat »

23.02.2010 17:19 - Bernský

Mám dva a jsou to ďáblíci. Teprve 9 měsíců štěňata. Doporučuji jako plemeno, kde jsou děti. Je velice hravý, ale přitom pozorný

Monča
reagovat »

23.02.2010 17:06 -

hezounké to odpočívají po práci?

Monča
reagovat »

23.02.2010 17:04 - Kukuč

tady kouká moc smutně, ale ostatní super

Monča
reagovat »

14.03.2009 20:26 - VYŽIVA

MAM http://psi.detske-hry.comA 3 MĚSÍČNÍHO PEJSKA CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JAKA ZNAČKA GRANULY JE PRO NĚJ NEJLEPŠÍ.PROSÍM PORADTE.DÍKY PŘEDEM.

reagovat »

30.03.2012 08:35 - Jídlo

Jde o to co mu bude dělat dobře Máme dva pejsky jednoho krmíme Eminentem a pro druhého kupujeme granule ve zverimexu v Kauflandech 10kg za 199kč a vyhovuje jim to. Nemají průjem a bobky jsou tvrdé a není jich moc

reagovat »

29.08.2011 22:59 - Granulky

Co je nejlepší asi nezjistíš. Já kupuji granule na http://caskrmeni.cz .. ale jestli jsou nejlepší? :-)

reagovat »

01.03.2009 21:03 - neposeda

dobrý den mam doma 3měsíčního bernaka je to maly neposeda,ale nechce mi papat granulky.poradte nějakou značku ktera mu da to co potřebuje.kolik by měl asi takovy pejsek važit.dekuji předem

reagovat »

27.04.2009 23:09 - Simona Cinerová

Dobrý večer, máme podobně starého pejska u nás byl problém podobný. Docela dobře baští Purinu (PRO PLAN) určenou pro štěnata velkých plemen. Pejska máme s PP a i když to veterináři nedoporučují po konzultaci s chovatelem ještě přikrmujeme vařím kuřecí a hovězí maso to mu dávám k obědu hlavně nemíchat dohromady s granulkama a pak dostává jako svačinu tvaroh nebo mléko a piškoty a granule večer. Také nám nějakou dobu trvalo než se je naučil baštit. Někdy do masa přidám rýži. Jinak pejsek by měl vážit něco kolem 20 kg váha by měla narůstat cca 1 kg týdně. Přeji hodně štěstí při krmení a spoustu krásných zážitků s pejsekem.

reagovat »

22.01.2009 01:16 - jana

dobrý den moc prosím nevíte někdo o štěnátkách na prodej?

reagovat »

17.01.2009 16:39 - Danča

ahoj, máme fenku 3,5 měsíce, je doma i venku, jak chce. Začíná línat, není to nějak brzy? Díky za vaše zkušenosti.

reagovat »

06.08.2008 10:48 - Krmení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s tím, že bernák žere slimáky. My doma máme 11. týdení štěně a ono pořád žere slimáky!! Co s tím máme dělat??

Veronika Z.
reagovat »

12.06.2008 12:45 - Věra

Pořídili jsme si 8týdení štěňátko,dva dny spalo doma a přes den byl také pořád někdo doma a bylo to v pohodě.Teď je přes den sám v kotci a podle sousedů prý skoro pořád kňučí a snaží se štěkat.Jak dlouho trvá než si zvykne?

reagovat »

15.04.2008 10:38 - náš pes a lov

Dobrý den, máme doma 9 měsíčního pejska - je perfektni, posloucha, je zvykly chodit se mnou na prochazky na volno, ale jak uvidi v potoce nejakou kacenu - at domaci nebo divokou hned se za ni rozbehne jak nerizena strela - divoke kaceny mu uleti, ale ty domaci bohuzel ne :-( poradte jak ho potrestat a jak je mozne ho to odnaucit. diky

reagovat »

04.01.2008 21:15 - nozky

Dobry den!Mam trojmescne stena bernskeho psika.pri prehliadke u veterinara sme zistili ze ma nabeh na quot;sudovityquot; ohyb prednych noh.Odporucili mi doplnit prisun vapnika.Chcela by som poprosit o radu v akej forme je ho podavat najvhodnejsie a ako obmedzit nasledky.

reagovat »

15.08.2008 14:14 - Verča

Naši sousedi mají rotvajlera a pravidelně mu kupovaly koleno a prasete! A dost mu to pomohlo!! Tak to zkus a uvidíš!!

Veronika Z.
reagovat »

04.12.2007 13:30 - Ahoj!!

Myslím, že Berňáka s PP za 7 tisíc neseženeš a jetli jo tak nepochybuji o skvělém rodokmenu a zdravých kyčlích!!!!!!

reagovat »

30.11.2007 11:54 - Kohoutková výška

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak se měří kouhoutková výška u psa. Děkuji za odpověď!

reagovat »

04.08.2008 08:56 - Verča

Taky doma máme psa a měří 65cm v kohoutku!

Veronika Z.
reagovat »

17.11.2007 18:00 - dotaz

Dobrý den!Máme doma šestiměsíční fenku berňáka.Je dost živá.Neustále na nás skáče.Odnaučí se to nebo jí za to máme trestat.Předem děkuji za odpověď.

reagovat »

22.11.2007 18:36 - Miloš

Ahoj Lenko fyzicky určítě netrestat nemá to smysl.v dospělosti se sklidní,nebo aspoň tak to u nás bylo

reagovat »

15.11.2007 12:27 - Eliška

Máme doma šestiletého berňáka, je to neuvěřitelný mazel, ale teď se mi zdá, je to tak dva měsíce, že není ve své kůži, dost ho bolí zadní nohy, špatně chodí. Navíc máme doma i na zahradě dost schodů a v baráku dlažbu, taže mu to doma dost klouže. Tak jestli s tím máte nějaké zkušenosti, byla bych ráda, kdyby jste mi poradili. Byli jsme i u veterinářky, ta řekla, že má první stádium displazie a artózy a dala mu nějaky prášky, který ovšem už dobral, taky nám doporučila nějaký granule, ale mě se zdá, že se to pořád zhoršuje. Tak kdyby jste měli nejaké rady, jaký granule, vitamíny, jak na kluzkou podlahu, tak bych Vám byla vděčná. Moc bych si přála aby se dostal zase do nálady a byl šťasný jako dřív. Předem děkuji za rady! Eliška Náplavová, Brno

reagovat »

03.01.2010 21:40 - klouzavé dlažice

Milá Eliško,
problém se zadníma nohama u psa vemi dobře znám a vím, co znamenají schody a kluzké dlaždice za problém. Měla jsem německého ovčáka, kterého jsem našla jako dvouletého, takže mu chyběl pořádný krmný základ a měl velké problémy s nohama, prodělal dvě operace křížových vazů na zadních nohách a další problémy. Klouzavé dlaždice - zakrýt kobercem, kde se mu bude lépe vstávat, schody - velký problém, omezit mu pohyb po nich. Nám se také hodně osvědčilo co nám poradil náš veterinář, omezit mu v době, kdy kulhá, rozběh, takové ty rychlé starty, to je na nohy to nejhorší. Jinak je potřeba na radu veterináře dodávat léčebné kúry - Rymadyl apod., rozhodně to nepodceňuj. teď jsme si koupili malého berňáčka a uděláme vše pro to, abychom zamezili artróze, pikud to tedy půjde. Držím palce, Šárka

reagovat »

11.11.2007 17:04 - Krmivo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Máme doma 7měsíční fenku berňáka a nějak nám nechce jíst granule. Nemáte vyzkoušené nějaké krmivo,které by jí mohlo chutnat?
ten horní článek má špatný email

reagovat »

22.11.2007 18:23 - Miloš

Ahoj,má doma 19 měsíční fenu a granule nikdy moc nemilovala jakékoliv,ale při zánětu kůže nám veterinář doporučil olivový olej nebo vegetol na lepší srst,dávám vegetol a michám to před ní a už ji tečou sliny,je lepší dávat menší množství

reagovat »

11.11.2007 17:02 - Krmivo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Máme doma 7měsíční fenku berňáka a nějak nám nechce jíst granule. Nemáte vyzkoušené nějaké krmivo,které by jí mohlo chutnat?

reagovat »

01.02.2008 15:57 - berňák

zkus přelít granule třeba vývarem z kuřecích kostí, i ty nejlepší granule se občas pejskovi přejí. Já jim do nich dávám konzervu, kupujeme ji v plusu, cenově to celkem jde a uvidíš, že bude i chutnat.

reagovat »

06.11.2007 12:53 - dotaz

mám dotaz , blíží se zima a našemu miláčkovi bude 1 rok a spí stále na terase na dece , má krásnou boudu , ale jen do ní občas vleze a je hned zase venku , nebude mu zima? Máme jí přestěhovat jinam , může též do sklepa ,který je otevřený na zahradu , kde má též deku . Díky a všechny zdravím

reagovat »

22.05.2016 00:45 - Linda moore

T
Svědectví o tom, jak jsem dostal půjčku
Dobrý den dávat pozor tady !!!
Jmenuji se Alejandra Carlos občanem Peru samce .I byly scammed 3 různých internetových mezinárodními věřiteli, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem $ 7500. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu bezmocně jsem narazil na svědectví muže jménem Harrison Wood, který byl také scammed a nakonec dostal spojen s důvěryhodně úvěr společnost s názvem Linda Moore hotovostní úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, tak i rozhodl se obrátit na stejný úvěr společnosti a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed 3 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic, ale samozřejmě mi víc při bolestivé. Vysvětluji společnosti prostřednictvím pošty a vše, co mi řekl, že bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj úvěr v jejich společnosti a také jsem udělal správný výběr kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mě a já dostal půjčku částku ve výši $ 70.000 dolarů, v této skvělé společnosti (lindamooreloans@gmail.com) , které spravuje paní Linda Moore, a tady jsem dnes šťastný, protože Linda Moore hotovostní úvěr Firma mi dal půjčku, tak jsem učinil slib jsem si, že budu držet svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Potřebujete půjčku naléhavě laskavě a rychle kontaktovat Linda Moore hotovostní úvěr společnost nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: lindamooreloans@gmail.com Děkuji a hezký den.

reagovat »

13.05.2016 18:47 - Pani Nora

Potrebujete naliehavú pôžičku? ste v dlhoch? budete potrebovať naliehavú úver na financovanie svojho podnikania ?, ste bol odmietnutý vašej banky, starať nič viac, alebo služby sú rýchle, ľahké & zabezpečenie úverov teraz v akýchkoľvek okolností. Požičať až 2000 eur - 1.000.000 eur ešte dnes! Kontaktujte nás na tento e-mail s informáciami o úvere: Aj noramildred.loan@hotmail.com

Poznámka: Budete očakávať, že predbežnú odpoveď a finančné prostriedky do 24 hodín

S pozdravom.
Pani Nora

reagovat »

01.02.2008 15:51 - berňák

máme dvě čubičky,mámu s dcerou, mají dvě boudy, ale klidně spí venku, jim to nevadí. Teď bychom chtěli stěňata pro mladší, protože se bojíme, aby neměla později rakovinu dělohy. Když měla máma štěňata, měli jsme jich jedenáct, tak jen doufáme, že ta mladší jich nebude mít taky tolik, docela se to prodraží, než je vypipláme.

reagovat »

19.08.2016 16:19 - Maurice

Jste v nouzi úvěru? Chcete být finančně stabilní? Nebo chcete rozšířit své podnikání? To je skutečná společnost, která nabízí úvěr, auto úvěr, podnikatelský úvěr, a osobní půjčky Vánoční půjčky za velmi sníženou úrokovou sazbou ve výši 2% s pohodlným dobu, která je k jednání. Tato nabídka je určena všem, kteří se budou moci vrátit zpět včas. Laskavě kontaktujte v případě zájmu u tohoto e-mailu: mauricefinance@hotmail.com
E-mail: mauricefinance@hotmail.com.

reagovat »

13.07.2016 23:59 - Mark Edwin

Sme schválila vláda / registrovaných finančných spoločností. Dávame z úverov fyzickým osobám a spolupracovať subjektov v úrokovej sadzbe vo výške 2%, ak Vás zaujíma získanie úveru, pošlite nám e-mail. trustfundmicrofinancee@gmail.com

Vyplňte formulár nižšie a poslať ho späť k nám

ÚVER PRIHLÁŠKA

Tvoje meno ...
Tvoja krajina ...
Tvoj email ...
Povolanie ...
Rodinný stav ...
Mesačný príjem ...
Výška pôžičky ...
Doba trvania úveru ..
Účelu úveru ...
Blízki príbuzní ...
Mobilné číslo ...
Náboženstvo ...
Vek ...
Pohlavie / sex ...

Ďakujem.

reagovat »

07.07.2016 15:28 - Fred

Hľadáte pôžičku začať podnikať alebo sa oplatí
faktúry, že dôvod, prečo sme tu na pomoc tým, ktorí potrebujú úver
2% záujem, aby získali späť k nám s týmto,

Dlžník alebo prihlášky:

názvy:
Suma potrebná:
Doba trvania úveru:
žáner:
vek:
Krajina:
uvádza:
Telefónne číslo:
Účel úveru:
E-mail:
Už ste použili predtým:
Rozumieť anglicky:
Kde ste sa o nás dozvedeli:
Teším sa na Vašu aktualizácie týkajúce sa tejto záležitosti .
Vďaka za váš čas a pochopenie !!!

Takže späť k nášmu email fredjoseph335@gmail.com.

reagovat »

13.07.2016 19:14 - §

Toto jsem nepatří ,inzerujte si jinde!!!!!!

Irra
reagovat »

25.10.2007 20:52 - romana

Nemáte někdo zkušenost s tím, že berňák žere hlínu?

reagovat »

01.03.2009 21:49 - neposeda

ja mam 3 měsíčního bernaka a on ma největší zalibu si někde vyhrabat diru a pak jen leží a sem tam hlínu taky ochutna ,nevim jestli je to dobry.prosím o radu,nechce mi papat granulky poradte značku ktera ma vše co potřebuje prosím děkuji

reagovat »

11.09.2007 14:21 - berňáci

ahojky na jaře budu mít štěně berňáka (fenečka)a chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo neporadil jakou wýbawu mu mám pořídit a pro VERONIKU cena bezpapírovýho pejska se pohybuje okolo 4-5.000 a s papirama okolo 7-10.000 pa

reagovat »

27.08.2007 17:17 - veronika

Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat, za kolik se asi tak prodává štěně Bernského salašnického psa . Předem děkuji!

reagovat »

28.11.2007 19:42 - Tara

Berňáček bez PP stojí okolo 5000 a s PP okolo 12000 jestli bys chtěla štěňátko tak se koukni na www.bernskytara.estranky.cz

reagovat »

02.09.2007 17:57 - ale raději s PP

Ano. 8 až 12 tisíc. Doporučuji, ale koupit s PP. Více na http://bspes.cz/wiki/PP

reagovat »

29.08.2007 16:36 - Jana Prášilová

Ahoj Verčo, čistokrevné štěně je asi tak za 10 tisíc, bez PP možná za polovinu

reagovat »

Přejít na stránku - Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes je dlouhosrstý, tříbarevný, více než středně velký, silný a pohyblivý pracovní pes. Bernský salašnický pe..

Diskuse - nejnovější příspěvky

19.04.2018 14:23:10 - New animals for Ne?

Hello everyone! Maybe this is an old topic, bou would not be wonderful if the NE team consider making new herdables, hunts and treasure guardians for the new maps? Maybe zebras and tchitas for a..

19.04.2018 14:23:03 - New animals for Ne?

Hello everyone! Maybe this is an old topic, bou would not be wonderful if the NE team consider making new herdables, hunts and treasure guardians for the new maps? Maybe zebras and tchitas for a..

23.08.2017 16:55:51 - Falešná březost

Je nutné u falešné březosti odebrat i pelech? Děkuji

23.08.2017 16:55:38 - Falešná březost

23.08.2017 16:55:31 - Marie

22.07.2017 05:26:30 - Sherry Lopez

Dobrý den, Jmenuji se Shelly, že jsem občanem Spojeného státu Ameriky, chci svědčit o dobrém půjčce úvěru, který mi ukázal světlo poté, co byl podvodníkem 4 různých internetových mezinárodních věřit..

18.07.2017 05:00:08 - Michael Ryan

Hello everyone My name are Michael Ryan ,i am here to testify how i got my mortgage from Jorge Grace LOANS FIRM after i applied several times from various mortgage lenders. I was in need of an urg..

Diskuse Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes

tn/data/0/0/2010/03/13/3071//3071.2--0x.jpg images/data/0/0/2010/03/13/3071/2.jpg
tn/data/0/0/2010/03/13/3071//3071.2--0x.jpg images/data/0/0/2010/03/13/3071/2.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.27--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/27.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.27--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/27.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.69--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/69.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.69--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/69.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.73--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/73.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.73--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/73.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.70--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/70.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.70--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/70.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.19--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/19.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.19--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/19.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.96--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/96.jpg
tn/data/0/0/2010/01/26/3071//3071.96--0x.jpg images/data/0/0/2010/01/26/3071/96.jpg