Psí útulek Ostrava - Třebovice

Útulek magistrátu města Ostravy. <p>Útulek magistrátu města Ostravy.</p>
<p>Kontaktní osoba: Ing. Jan Hulva - ředitel MP</p>

Přidat příspěvek

reklamy

Psí útulek Ostrava - Třebovice - Reakce

14.11.2016 23:09 - Oliver wilson

Drahý pane / paní,
Nabízíme Soukromý, komerční a osobní půjčky s velmi Minimální
roční úrokové sazby tak nízké, jak 2% během 2 roky do 30 roků splácení
Trvání období do kterékoliv části světa. Dáváme z úvěrů v rámci
Rozsah $ 5000 na $ 100.000.000 USD. Naše půjčky jsou dobře pojištěni pro
maximální bezpečnost v naší prioritou, v případě zájmu neváhejte
kontaktujte nás emailem: Oliverwilsonloanfunds@gmail.com
Vyplňte informace níže, abychom mohli pokračovat.
* Celé jméno:
* Adresa:
* Město:
* Stát:
* Země
* Povolání:
* Měsíční příjem:
* Tel:
* Mobil:
* Účelu úvěru:
* Půjčka Částka potřebná:
* Půjčka Doba trvání:
Zúčastněné osoby by mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu:
Věřitele Jméno: pan Oliver Wilson.
Věřitele E-mail: Oliverwilsonloanfunds@gmail.com

reagovat »

21.09.2016 15:11 - Anita jones

Ahoj,
To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jones, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (anitajones154@gmail.com)

reagovat »

04.09.2016 14:02 - Henry mark

Potřebujete půjčku platit účty, nebo potřebujete peníze začít svůj vlastní podnik, kontaktujte nás, když jsme rozdávat úvěr tak nízké, jak 2% úrokovou sazbou jsme také dát dlouhé a krátké časové úvěr pro více informací kontaktujte nás emailem: hmark8648@ gmail.com

reagovat »

21.08.2016 17:29 - Mr Brown Titcomb

Potřebujete půjčku? kontaktujte pana Browna Titcomb pro snadné a rychlé půjčky na tento e-mail: amigoloancompany1@yahoo.co.za

reagovat »

21.08.2016 17:29 - Mr Brown Titcomb

Potřebujete půjčku? kontaktujte pana Browna Titcomb pro snadné a rychlé půjčky na tento e-mail: amigoloancompany1@yahoo.co.za

reagovat »

20.08.2016 23:56 - Hanusi Pal

VYHNULI podvodníci !!! Jste v jakékoli finanční nepořádek nebo potřebujete prostředky na založit svůj vlastní podnik?
Chcete splatit své účty, nebo začít dobrý obchod?
Potřebujete konsolidační půjčku?
Potřebujete Kombinace úvěru?
Potřebujete domácí zlepšení?
Jsme certifikováni, důvěryhodný, spolehlivý, efektivní, rychlé a
dynamický.
Nabízíme tvrdé peníze půjček a všechny ostatní typy úvěrů s úrokovou sazbou ve výši 2%
E-mail: hanusiinfo1@gmail.com
NO: 447035991103.

reagovat »

18.08.2016 04:13 - Michael duro

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

reagovat »

16.08.2016 14:01 - Michael duro

Dobrý den, já jsem pan Michael duro, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Budete potřebovat naléhavou úvěr zrušte své dluhy, nebo budete potřebovat kapitálové úvěr pro vaše podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujeme konsolidační úvěr nebo hypotéku? Hledat nic víc, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy věcí minulosti. My půjčit finanční prostředky od fyzických osob, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 2% .II chtít tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoc a nabídne úvěr. děkuji, prosím, kontaktujte nás ještě dnes na adrese: michaelduro30@gmail.com

reagovat »

15.08.2016 14:16 - Michael duro

reagovat »

13.08.2016 16:05 - Michael duro

reagovat »

09.08.2016 03:38 - Detlev Jonas

Dobrý deň, pán / Vážená pani,

Potrebujete naliehavú pôžičku začať podnikať, alebo budete potrebovať úver na refinancovanie, potrebujete úver splatiť dlh? Potrebujete pôžičku na kúpu auta alebo domu? Ak áno starosti nič viac, ponúkame všetky druhy pôžičky na prijateľnú úrokovou sadzbou, bez toho, aby kontrola kreditu !!! kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu.

E-mail: detlevjonasfunds@outlook.com

Ďakujem.
Pán Detlev Jonas

reagovat »

03.08.2016 12:09 - Dr. Douglas Balkisson

Potrebujete financovania?
Budete potrebovať úver pre obchodné alebo osobné potreby?
Naša spoločnosť sa nachádza v Spojených štátoch amerických.
Ponúkame pôžičku na akúkoľvek osobou alebo spoločnosťou s úrokovou sadzbou 3% ročne.
Pre viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom e-mailovej adresy: surestartloanfirm@gmail.com

Poznámka: Obráťte len prostredníctvom tejto e-mailovej adrese: surestartloanfirm@gmail.com~~HEAD=pobj
Copyright 2016 USA®

reagovat »

28.07.2016 18:49 - Master. Ododowa Illuminati

Dobrá správa pre všetkých, ja som jeden z agentov zaslanú Lord Superior (veľmajster) tak, aby čo najviac z tých, ktorí majú záujem stať sa členom veľkého Iluminátov chrámu, stávať sa členom ILLiUMINATI. vaša kvalifikácia, - Iba tí, ktorí môžu poskytovať služby pre seba, rovnako ako politiky, muzikantov, Business Man / Woman, študent, nemám podnikania, I vlastné stavebná spoločnosť, a ja tiež vlastní jeden z predajne Najväčší elektronických zariadení, ma a moja rodina teraz žije v Nigérii, bol som kedysi ako vy, ja a moja žena boli finančne nadol na 1 štvorcový jedlo denne, aký život bol, že k životu, som žil v chudobe, kým som videl príležitosť stať sa členom z veľkého chrámu Ilumináti bratstva a vzal som svoje šance a ja som bol členom za takmer 10 rokov. Čím vyššia máte, tým bohatší sa stanete Ilumináti, to je vaša firma porastie rýchlejšie, než si môže vôbec predstaviť, illiuminati prináša talent vo vás a vy ste slávny, ako ste sa stal členom illiuminati objednávky dostanete 2.000.000 amerických DOLÁROV okamžite na váš bankový účet, existuje mnoho ďalších ďalšie výhody stojíte získať, takže ak máte záujem, aby nás členom kontaktovať teraz na náš e-mail (ododowailluminati666@gmail.com) nám ešte dnes pripojili & zbohatnúť, silný a slávne celý život

Čakám na tvoju odpoveď.
S Pozdravom,
Master. Ododowa Illuminati

reagovat »

28.07.2016 08:06 - Davidstewart

Dobrý den,

Žádat o rychlý a pohodlný úvěr splatit účty a začít nový projektového financování na nízké úrokové sazby ve výši 2%. Ještě dnes nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: stewartd887@gmail.com s výše úvěru potřebné. Naše minimální nabídka úvěru je 5,000.00 $ na 50,000,000.00USD $. my jsou certifikovány, registrovány a důvěryhodně věřitele. Můžete nám dnes může kontaktovat, pokud máte zájem o získání tohoto úvěru, kontaktujte nás pro více informací o procesu úvěru. Proces jako úvěrových podmínek a jak se úvěr bude převedena na vás. potřebujeme vaši okamžitou reakci, pokud máte zájem.

Laskavě plnění a předložit žádost o úvěr níže:

Vaše jméno: ______________________
Váš Adresa: ____________________
Vaše země: ____________________
Váš Povolání: __________________
Půjčka Částka potřebná: ______________
Půjčka Doba trvání: ____________________
Měsíční příjem: __________________
Mobilní telefonní číslo: ________________
Už jste požádal o půjčku před: ________________
Pokud jste podali žádost o úvěr dříve, kde si upřímně léčí? kde se firma nachází? ...

email: stewartd887@gmail.com
S pozdravem
Pan Larry Walters

reagovat »

25.07.2016 11:15 - Úvěr s 2% sazbou

SVĚDECTVÍ o tom, jak jsem dostal půjčku od tomuto velikému jako jediný MUM

Mé jméno je Mrs Yvonne Bills. Bydlím v USA Las Vegas a já jsem šťastná žena dnes mluvím, řekl jsem já, že jakýkoli úvěr společnosti nebo věřitel, který by mohl změnit můj zlomil můj život a že mé rodiny, budu odkazovat jakýkoli subjekt, který hledá úvěr na ně. Dali mi štěstí pro mě a mou rodinu, byl jsem v nouzi půjčku ve výši $ 40.000 USD dne 12. září 2015, a jsem dostal půjčku do 72 hodin bez stresu Jsou skutečně Bůh se bát lidí, pracovat s renomovanou úvěrové společnosti. pokud jste v nouzi úvěru a jste 100% jisti, splatit půjčku obraťte se jich dnes a prosím, řekněte jim, že paní Yvonne účty podle vás na ně je můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu; ......... (slivinumarko @ yahoo. com) ........................... Přeji vám hodně štěstí díky a může vám Bůh všemohoucí požehná ..

reagovat »

25.07.2016 11:15 - TESTOVÁNY a důvěryhodné úvěru věřitel

$ ČTĚTE můj příběh o tom, jak jsem se stal dluh zdarma s tipy detekovat půjčku SCAM ON-LINE !! $$$$$

Pozornost vůči světu,

Potřebujete-li skutečný a spolehlivý úvěru pomoci, a nechtějí být podvod oběť, myslím, že to je pro you.This je svědectvím o tom, jak jsem byl ošizený nějakým idiotem, které samy věřitelé volá, a jak jsem konečně mám finanční svobodu prostřednictvím Bůh poslal pomocníka, který nakonec dal můj život smysl, s nejméně nejlevnějších sazeb na 2% úroků a malý token dalším požadavkům a nemají kašle na vaší kreditní skóre ... pro více informací o jak se dostat tento velký muž ho právě teď email a řekněte mu, že Mark Shores svědčit o něm na internetu, jeho e-mailová adresa je: slivinumarko@yahoo.com ... Kontaktujte tento velký ÚVĚR věřitel TODAY VIA tuto emailovou adresu: slivinumarko @ yahoo. com a můj každodenní modlitba k tomuto velkému muži je, že Bůh se nikdy nezastaví požehnání a chránit jeho rodině, protože on dal nekonečný úsměv na mé tváři a jsem 100% bezdluhové DNES .......

reagovat »

25.07.2016 11:14 - GOD BLESS této půjčky věřitel

Jak jsem dostal půjčku od této skvělé společnosti s názvem SLIVINU MARKO úvěr společnosti

Dobrý den všem po celém světě, jsem Martha Loiussa, v současné době žije v New Yorku teď, USA. Jsem vdova v tuto chvíli s 2 dětmi a byl jsem uvízl ve finanční situaci, v dubnu 2015 a potřeboval jsem refinancovat a zaplatit své účty. Snažil jsem se snaží půjčky od různých úvěrových firem i soukromých i firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank klesl můj kredit, nemají plný kořistí těch chuligánů na tu, která jim volají sebe peníze věřitele všichni jsou podvod, všechno, co chci, je vaše peníze a dobře neslyší od nich zase udělali mi to dvakrát, než jsem se setkat pan Slivinu Marko nejzajímavější na tom je, že můj úvěr byl transfer do mě v 74hours tak jsem se poradit, abyste kontaktovat pana Slivinu Marko, pokud jste zájem o získání úvěru, a jste si jisti, můžete ho splatit včas ho můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu ......... (slivinumarko@yahoo.com) žádná kontrola kreditu, žádná spolupráce svým podpisem se jen 2% úrokové sazby a lepší splácení plány a plán pokud je nutné se obrátit na kteroukoliv firmu s odkazem na zajištění půjčky bez ručitele pak kontakt Pan Slivinu Marko dnes pro váš úvěr

Nabízejí všechny druhy kategorií půjčky, které

Krátkodobá půjčka (5_10years)
Dlouhodobý úvěr (20_40)
Media termín úvěr (10_20)
Nabízejí půjčku, jako je
Úvěru na bydlení ............., Business úvěr ........ dluhu úvěr .......
Studentské půjčky .........., Business spuštění úvěr
Podnikatelský úvěr ......., úvěr Company .............. atd
Email .......... (slivinumarko@yahoo.com)
Když přijde na finanční krizi a půjčky pak pan Slivinu Marko úvěr finanční je místo, kam jít libo mu jen říct, že Martha Loiussa vás nasměruje Good Luck .... HS je e-mail: slivinumarko@yahoo.com ....... ...............

reagovat »

25.07.2016 11:14 - BE 100% moudrý a KONTAKT tento muž pro úvěrové

Dobrý den.

Nemohu skrýt tento velký svědectví, která se konala v mém životě budu milovat všechny, aby ji znát a být účastníkem to je důvod, proč chci se o něj podělit s celým světem umístěním tuto reklamu na inzeráty, jsem paní Luz Morales podle názvu Bydlím v Chattanooga, Tennessee Spojených států, chci poděkovat Slivinus Marko svou laskavostí na můj rodinný život, nikdy jsem věděl, že tam je ještě upřímný a důvěryhodný věřitel takhle na internetu a na zemi. Jen několik dní jsem byl v hledání půjčku ve výši $ 100.000,00 dolarů, jak jsem byl dojdou peníze na krmení, školné, Moje firma se skutečně děje z kapitálu a mé nájemné. Byl jsem scammed o $ 15.000,00 dolarů a rozhodl jsem se znovu zapojit mé vlastní v této činnosti. Ale můj přítel mě seznámil s půjčkou firmě kvůli mé vzhledu a skutků, a také můj stěžuje na ni. A řekl jsem jí, že nejsem zájem o jinou půjčku řešit už ale řekla mi, že stále existuje upřímný věřitel, který mi doporučí, a ona mi dala podrobnosti tohoto muže, který se nazývá SLIVINUS Marko. A opravdu jsem dal soud a jsem nanejvýš vděčný a šťastný dnes jsem dostal půjčku částku ve výši $ 95,000,00 dolarů touto velkou firmou JMÉNEM MR SLIVINUS MARKO finanční firmy. Pokud jste v nouzi skutečné, upřímné, trvanlivý a pravda hodné úvěru věřitele nebo finanční pomoci a také víte, že můžete být spolehlivá a důvěryhodná, který je schopen splácet v řádné / doby trvání fondů tě rada pro poslat svůj kontakt s nimi prostřednictvím e-mailu na: slivinumarko@yahoo.com. A budete mít možnost před podvody na internetu. Moje krásná žena rozšířit své pozdravy k vám také, ne-li pro vás Neumím si představit, jak život by měl být pro mou rodinu dnes. Prosím, já jsem prosil všechny na zemi, aby mi pomohl poděkoval panu SLIVINUS Marko. A já budu vždy být sdílení této velké překvapení a svědectví, které se stalo v mém životě každý den pro všechny, kteří potřebují úvěry. Opět kontaktní e-mail je následující: slivinumarko@yahoo.com .. Kontaktní je teď emailem o úvěr: slivinumarko@yahoo.com AS jsou efektivní, dynamická a relaible .....

reagovat »

25.07.2016 11:14 - Spolehlivý a BEST LOAN LENDER $$$$

SVĚDECTVÍ na způsobu mé farmě podnikají křísen přes pomoc SLIVINU MARKO ÚVĚRŮ

Dobrý den, General Public, mé jméno je Anna Van Alxendar a jsem z Western Cape oblast Jižní Afrika, farmář povoláním. Rád bych svědčit o úvěru společnosti, která mi pomohla, když jsem se potýkají s finančními problémy na mé farmě. Tyto problémy začala před 6 měsíců, když jsem potřeboval úvěr posílit svou práci v zemědělství, narazil jsem na tolika úvěrové společnosti To mě podvést zbývající malé peníze, které jsem měl, nikdy jsem ochabl, protože jsem opravdu potřebují loan.I byl soudcoval o dobrý můj kamarád této půjčky společnosti. Okamžitě jsme kontaktovali úvěr společnost, která hledá, jejichž výše R1,000,000.00 on pak mi poslal žádost. dokončil jsem vše, co bylo požadováno ode mne, po hodině jsem byl informován, že můj úvěr byl schválen. To mě překvapilo, protože jsem očekával půjčku, aby se o něco déle, než že i když můj přítel mi řekl, že bude schválen ve stejný den. Moje půjčka byla převedena do svého bankovního účtu ten samý den. Sdílím své svědectví dnes s každým, takže pokud jste náhodou být čelí finanční potíže pak laskavě kontaktujte SLIVINU MARKO úvěrů. Prosím, můj kolega Jihoafričané, pokud potřebujete úvěr pro jakýkoliv účel vůbec budu poradí obrátit tento velký úvěr společnosti o pomoc, e-mail: (slivinumarko@yahoo.com) , takže teď šťastný vše díky panu Slivinu Marko generální ředitel SLIVINU MARKO ÚVĚRY a chci také poděkovat svému příteli mi ukázal správnou cestu. Zkontaktovat tuto půjčku společnost dnes, pokud potřebujete úvěr a říct jim, že Anna Van Alxendar podle vás na ně jsem odkázal tolik lidí k nim a oni jim pomohli stejne Pomohli mi také, že mě dělá šťastnou víc. Obraťte poštovního dnes vašeho úvěru: slivinumarko@yahoo.com jako je on EFFECIENT, dynamický a spolehlivé na 100% .....

reagovat »

25.07.2016 11:13 - GOD požehná této půjčky věřitel

Goodday všem,

Jsem Luz Williams a je mi 33 roků starý, víte, tam je tak mnoho z nás, které jsou v zoufalé potřebě finanční pomoci, a to jen nezdá se, že lidé pochopili naše životy a finanční situace, jaké kdy každý z nás mají! Opravdu? Oni dont myslím !! Byl jsem ve velmi chronickou situaci finanční a terminální zdravotní někteří před několika měsíci po celý svůj vyhledat pomoc od přátel a sousedů, ukázala neúspěšné a díky tomu jsem musel spolknout svou hrdost tím, že žádá, vyhledávání a vždy modlil za laskavé duši venku na mě a mé děti, které byly droving ven školy jako důsledek mé neschopnosti přijmout s jejich školné správně, protože jejich otec byl také pozdě a vzhledem k tomuto finančnímu stresu a odmítnutí pomoci Někdy mám pocit, že není nikdo, kdo opravdu skutečně zajímá. Přál bych si, že bych mohl vyhrát nějaké peníze, takže jsem mohl vyřešit celý svůj bezprostřední rodinné problémy, ale to bylo všechno pouhý sen za realitu stal se tak reálné, aby mé tváři, když jsem byl schopen zaplatit mé světlo účty, a moje potravinářské věci účty a jako v důsledku toho jsem neměl jinou možnost, než hledat renomovaných úvěrové agentury online, které leasingové úvěry ven potřebným, ale vše, co jsem dostal, byla banda podvodníky, jak jsem věřil velmi druhého věřitele jsem komunikoval se vzhledem k mé zoufalství získat peníze ASAP, a že mě poslat k němu jedinou peníze, které jsem měl na zemi i na nebi, což je $ 310 USD a poté, co poslal jsem to, ale stále na žádají více, a to mě naštvaný, že jsem musel odstavit že e-mail, protože jsem si uvědomil, sračky a já jsem se neobtěžoval jít on-line dostat nějakou pomoc anymore, protože jsem to už věřit. Byl jsem tak vyhublý kvůli nedostatku dobrého jídla a moje 2 děti ve věku 5 a 8 nebyli také dobře vypadající kvůli nedostatku řádné péče v důsledku financí a jednoho rána jsem viděl starou čas rodinnou zloducha, mého manžela a řekl jsem mu všechno, co jsem prošel a řekl, že jediný způsob, jak by mohl pomoci bylo, aby mě nasměrovat k dobrému úvěru agentura, která ho také pomohla a vysvětlil také na tom, jak byl finančně dolů a jak se dostal posílen tímto úvěru agenturou JMÉNEM SLIVINUS MARKO pŮJČKA FOUNDATION: slivinumarko@yahoo.com, který mu dal úvěr za přijatelnou rychlostí a on mi dále ujistil, že jsou legitimní, a ne podvodníky a on mi také řekl, co bylo třeba udělat {Společnosti správního řízení} a on mi také dával e-mailová adresa SLIVINUS MARKO Úvěrová společnost: slivinumarko@yahoo.com a já se s nimi podle pokynů a z milosti Boha všemohoucího byl jsem také uděleno své úvěrové fondy během 2 dnů bez jakéhokoliv stresu a problémů, a to je důvod, proč jsem přišel zde rozdávat své svědectví a nechat lidem vědět, že stále existují reálné a seriózní úvěrové agentury on-line: slivinumarko@yahoo.com .... napsat tento skvělý člověk nyní používá tuto e-mailovou adresu: slivinumarko@yahoo.com a řekni mu že jsem Luz Williams vám dal svou e-mailovou adresu se obrátit, když je skutečná, efektivní, dynamický a spolehlivé na 100% .......

reagovat »

Kam dále?

Diskuse

nejnovější příspěvky

13.07.2012 22:40:06 - Nález fenečky v Pardubicích

V Pardubicích u Dubiny se odchytla malá bílá chlupatá fenečka,toulala se zde prý asi od ledna.Je milá,ale trošku nedůvěřivá-miluje děti. Sidlatko@seznam.cz

13.07.2012 22:26:13 - Nález fenky v Pardubicích

V Pardubicích u Dubiny se odchytla malá bílá chlupatá fenečka, toulala se zde asi od ledna.Je milá, ale trošku nedůvěřivá- miluje děti.

12.05.2012 09:09:53 - Nález Bígla

Dobrý den.včera 11.5.2012 v Sedlčánkách jsem našla fenečku Bígla.Bílé nožky,černý hřbet,zrzavá hlava,na čumáku bílý flek.má černý kožený obojek bez známky.je milá a klidná.775679600 Maturová...

18.05.2011 14:10:09 - Peruánský naháč

Plemeno které je perfektní do rodiny.Rodinu miluje a k cizím lidem je velice nedůvěřivý. Není nutná žádná přehnaná péče o naháčka,pouze v období když je slunečno je třeba jej natřít krémem a když j..

Janka
10.08.2010 15:14:51 - Ztratila se fenka

Ztratila se černá fenka křížence knírače,menšího vzrůstu,okolí Velké Karlovice-Soláň.Pokud ji někdo naleznete napište na e-mail karinmickalova@seznam.cz

25.03.2010 18:50:40 - Stafordshire bullterier

Zajímáte se,nebo chováte toto plemeno?Ozvěte se.

Měchurová Zdeňka