Pes do bytu ?

Ahojte , chcem si kupit psa , konkretne som uvazoval nad bulterierom , a chcem vedet ci sa hodí do bytu . Par rokov dozadu som mal aj boxera takze niake zakladne veci viem taktiez aj s vycvikom mam niake skusenosti. prosim poradte ci vyjadrite svoj nazor . dakujem :)

Přidat příspěvek

reklamy

Pes do bytu ? - Reakce

08.01.2011 18:17 - Hledám psa - hnědý kříženec

Dobrý den, 31.12.10 se nám v Tišicích ztratil kříženec hnědé barvy, bílá náprsenka, bílé tlapky, kastrovaný, má modrý obojek se psy. Poslední stopa byla včera 7.1.11 ve Slepé ulici v Mlékojedech. Nálezce dostane odměnu 1000 Kč. Volejte kdykoli na tel. 608 229 201.

reagovat »

07.01.2011 14:58 - Změna je život

Moje mamka nechtěla o psovi v bytě ani slyšet, ale teď je Timík doma skoro pořád ..
Jde o to, aby pes doma neničil věci a pořád se nepletl .. Což Tim splňuje ukázkově, přijde, lehne na pelech a spí :D

A k dotazu .. myslím, že bulteriér se do bytu hodí .. :-)

reagovat »

07.01.2011 14:21 - Ano

Myslím, že mít psa v bytě je možné, záleží ale na rase, na povaze jedince a kolik času je mu člověk schopen věnovat... Jinak snáší pes samotu v bytě a jinak venku.

Limetka
reagovat »

24.02.2010 13:13 - Představa

Mít psa v bytě pro mého manžela představa nemožná. Teď by už neměnil. Je to mazlík, který vítá, zabaví atd...Ze začátku se musí vychovat. U dcery v pokoji se musel vyhodit koberec. Prostě ho pročůral. Nechtěl chodit jinam, než na koberec. To trvalo asi půl roku. Naučil se poprosit pokud chce ven, nebo si hrát. Mám spoustu ratanových obalů na květinách. Děti plyšáky po celých pokojíčkách. Pes si nedovolí vzít na hraní nic, co není jeho hračka. Od začátku jsme v tomto byli důslední a pokud si chtěl vzít něco, co nebylo jeho, nedostal to prostě a nabídla jsem mu jeho hračku náhradou... Pes v bytě? Proč ne...

reagovat »

12.06.2009 18:07 - M

do bytu spíš něco menšího a hlavně chodit hodně ven

reagovat »

02.12.2008 13:27 - Pardál

Bez psů život možný není.

reagovat »

30.10.2008 18:01 - Jana

všechno záleží na tobě jak si ho vychováš.já si myslim že dyž to neni nějaký obří plemeno tak proč ne..bulterier neni tak velkej..my máme největší problém když sme v noci v práci tak tady štěká a vyje a z toho lidi moc nadšený nejsou

reagovat »

23.09.2008 11:53 - ano

ale záleží jak velký

reagovat »

22.09.2008 15:28 - Pardál

možná je to lepší variata jak některý člověk

reagovat »

20.09.2008 19:56 - Lenka

Jasně, záleží pokud je někdo doma, aby nebyl pejsek doma sám.

reagovat »

20.09.2008 19:42 - Lenka

Určitě něco menšího do bytu.

reagovat »

17.09.2008 13:15 - Jsem proti

Ahojky, já jsem proti tomu mít pejska v bytě, pokud chodíte do práce a měl by být v bytě celý den sám, bude smutný!

reagovat »

11.09.2008 16:56 - v

nechtela bych mit psa v byte

Ondra M.
reagovat »

02.09.2008 08:24 - quot;Bulíkquot;

Zdravím všechny pejskaře. Můj názor(který nikomu nevnucuji)na to,jestli se hodí pejsek do bytu je stejný jako u p.Přichystalové.Přesně jak píše, do bytu si můžete pořídit jakéhokoliv psa.Jenom je třeba pečlivě zvážit všechny okolnosti.Kolik času tomu kterému pejskovi můžete obětovat.Každé plemeno je jiné a dnes je již spousta informací,web.stránek na konkrétní plemena.Třeba bulteriér je velice temperamentní a neunavitelné plemeno(mám vlastní zkušenost,on prostě v klidu neposedí a nedej bože,když není pořádně vyvenčený,tzn. vyběhaný).Samozřejmě existují i klidnější vyjímky. Tak jako je spousta lidských povah,je i spousta psích povah jednoho plemene.Ale ty základní znaky mají všichni stejné. Já jsem měla pejsky dva a ve 2p.bytě. A aby byli dopoledne hodní, když jsme byli v práci,tak jsme je odpoledne téměř denně 1-1,5hod.venčili na kole, nebo na procházkách v lese.Pak to byli zlatíčka!!A to jsem měla fenečku Akita inu(dožila se 10,5let) o které někde psali,že je to quot;bojové plemenoquot;.A velice dobře si rozuměli s ďáblíkem stř.kníračem,který má již 16let.Je to všechno o výchově, trpělivosti a lásce.To jaký je pes je vizitka jeho pána!

Kateřina Hirnerová
reagovat »

27.08.2008 12:36 - monča

moje teta má v bytě psa(nějaká menší rasa) celkem bez problému, chodí s ním pravidelně na procházky, takže mu asi nic nechybí, podle mě pes v bytě proč ne...ale pokud má páníček čas věnovat se psovi a chodit s ním ven... a hlavně aby pes nebyl zavřený v nějaké kleci ještě doma toje potom podle mě potom chudák pes...

Monika Hrubá
reagovat »

17.08.2008 01:50 - Art a Martin

Pes je u panika (jak by rekl Srstek) nejspokojenejsi. Ja byldim pres zimu s velkym psem. Problem muze nastat, kdyz nechate psa samotneho doma. viz odkaz na obrazek ze stranek kamaradky http://www.ronnik.estranky.cz/archiv/ifile/78.jpg

Uživatel 5365
reagovat »

08.08.2008 00:11 - pro Honzu

lepší nevstupovat do diskuse

Alena Hudečková
reagovat »

07.08.2008 21:22 - veselaPetula

pro Honzu, ony ty chytré rady často vychází ze zkušeností a ze zdravého úsudku;), taky to tak dělávám. To ke člověku jde samo, když zná psy, at už ze kušenosti, nebo z knížek, pak se dá spousta věcí vydedukovat. Zkus to, je to snadné:-)

reagovat »

07.08.2008 10:44 - Honza

FOR DENISA: kde to jen bereš takovéto chytré rady... hmmmm hmmm hmmm. ale jako bych už to nekde cetl....

Uživatel 5092
reagovat »

04.08.2008 10:58 - Denisa

já myslím, že si lehce zvykne na prostředí bytu. Horší už bude to, co je pro většinu pejsků z útulků typické -gt; strach ze samoty. Takže v případě vaší nepřítomnosti se může objevit nežádoucí chování, jako je hodiny a hodiny vytí a ňafání či demoliční chování

Denisa Krautwurmová
reagovat »

Kam dále?

Diskuse

nejnovější příspěvky

13.07.2012 22:40:06 - Nález fenečky v Pardubicích

V Pardubicích u Dubiny se odchytla malá bílá chlupatá fenečka,toulala se zde prý asi od ledna.Je milá,ale trošku nedůvěřivá-miluje děti. Sidlatko@seznam.cz

13.07.2012 22:26:13 - Nález fenky v Pardubicích

V Pardubicích u Dubiny se odchytla malá bílá chlupatá fenečka, toulala se zde asi od ledna.Je milá, ale trošku nedůvěřivá- miluje děti.

12.05.2012 09:09:53 - Nález Bígla

Dobrý den.včera 11.5.2012 v Sedlčánkách jsem našla fenečku Bígla.Bílé nožky,černý hřbet,zrzavá hlava,na čumáku bílý flek.má černý kožený obojek bez známky.je milá a klidná.775679600 Maturová...

18.05.2011 14:10:09 - Peruánský naháč

Plemeno které je perfektní do rodiny.Rodinu miluje a k cizím lidem je velice nedůvěřivý. Není nutná žádná přehnaná péče o naháčka,pouze v období když je slunečno je třeba jej natřít krémem a když j..

Janka
10.08.2010 15:14:51 - Ztratila se fenka

Ztratila se černá fenka křížence knírače,menšího vzrůstu,okolí Velké Karlovice-Soláň.Pokud ji někdo naleznete napište na e-mail karinmickalova@seznam.cz

25.03.2010 18:50:40 - Stafordshire bullterier

Zajímáte se,nebo chováte toto plemeno?Ozvěte se.

Měchurová Zdeňka