CO PROVEDL VÁŠ ČTYŘNOHÝ MILÁČEK?

Napište co Váš pejsek rozbil či provedl.

Přidat příspěvek

reklamy

CO PROVEDL VÁŠ ČTYŘNOHÝ MILÁČEK? - Reakce

27.08.2015 10:54 - Žrádlo

Ahoj vespolek, můj Beny je velký žrout. Ale je docela divný, že i vybíravý. Koupili jsme mu teď Carnilove, aby měl hodně masa. Nákup byl velký, že mu to i dlouho vydrží. Ten prdlouš roztrhal pytel když jsme byli v práci a sežral toho fakt hodně. Divím se, že mu to furt chutná, když se takhle přejedl.

Haaanus
reagovat »

20.03.2015 12:36 - Ostry pes

reagovat »

20.03.2015 12:36 - Ostry pes

reagovat »

08.08.2012 15:50 - Ivan

Dobrý den, psa nemám, ale vadí mi, když na mě cizí psi štěkají, nebo se proti mně rozbíhají. Těm, co říkají že si jen hraje a mají z toho legraci vzkazuji, aby si představovali, jak by se cítili, kdyby někdo metr před nimi šermoval nožem.
Ti co svého psa ani nevidí jsou kapitola sama pro sebe, přál bych vám zažít ten strach, který jsem pociťoval, když kolem mě skákal rozzuřený vlčák (vyprovokoval jsem ho tím, že jsem šel po veřejně přístupné ulici) a čekal jsem, kdy se do mě zakousne, a majitel nikde.

reagovat »

08.08.2012 16:29 - Reakce

Dobrý den,
pane Ivane ,jsou zodpovědní chovatelé a také bohužel nezodpovědní.Chovám celý život psy a vždycky jsem byla zodpovědná a ohleduplná.Je to prostě všechno jen v lidech a takoví chovatelé,kteří si myslí,že je to legrace,když jejich pes vrčí na kolemjdoucího ,by si nikdy neměli pořizovat psa,protože sami jsou nevychovaní.

reagovat »

17.05.2012 22:26 - Malí lumpíci

když byli moji pejsci štěňátka a já s nima běhala celou noc ven,abych je naučila venku čurat,tak jsem jednou byla tak zmordovaná,že jsem tvrdě usnula a ani jsem si nevšimla,že mi vytáhli péřovou peřinu ven a celou ji na zahradě rozkousali.Peří bylo všude a když jsem vylítla z postele a běžela se podívat co dělají,tak jsem si myslela ,že sněžilo.

reagovat »

08.04.2012 20:10 - Moji kluci

naši dva berňáčci,když jsme odjeli a špatně zavřeli dveře od baráku,tak tam hodinu řádili,vytahali všechny boty celé rodiny ven z botníku a rozkousaly je,protože byli naštvaní,celá rodina jsme se tomu pak strašně smáli,když na nás ty malé klubíčka koukali.
Prostě,byla to naše vina a tak jsme jeli pak s něma nakupovat boty.

reagovat »

03.07.2010 13:49 - Erinka

mámina fenka belgického ovčáka rozkousala svému pánečkovi mobil, spoustu bot, okousala botník, rozkousala nabíječku na mobil, ........

hanča
reagovat »

19.04.2010 20:47 - Pomoc!!!!!!

Mám 5měsíčního lvíčka.jednou přiběhne na zavolání a jednou zase ne.....jednou je hodná a pak je zase ustrašená........................nevímn co s ní.Když jsme na ni hodní nedostane žádný trest tak začne rozežranost a i kouše.

reagovat »

24.03.2009 00:08 - babySharon

Pěkné příhody:)! ... Zvlíášť ta s NO a válejícím kameni po zahradě mě pobavila;D!..Musí být legrace na nic koukat:)!..
My - když jsme si přivezli štěňátko, tak nám ho u nás doma hlídala kamarádka, když jsme chodili do práce, aby si zvyklo, a hned jako první rozkousalo kabel od internetu, tak jsem měla radost;), a o pár dní později šňůru od vysavače...Mno - kdžy jsem přišla domů a kamarádka mi to sdělila, zlobila jsem se, ale - aspoň, že se pejskovi nic nestalo;)!...

babySharon
reagovat »

24.02.2010 16:52 - Datum

Vidím sice, že příspěvky v této diskusi jsou poněkud staršího data, ale třeba se někdo přidá.
Náš Kubík když byl ještě štěně dostal od manžela krásnou boudu. Byla jako chatička o dvou místnostech. Stěny potažené kobercem, palubkový strop, veranda a zábradlíčko. Prostě jako z pohádky. Manžel si s výrobou opravdu vyhrál. Za jednu jedinou noc si Kubíček předělal boudu k obrazu svému. Nejdříve vytrhal koberec. Potom vynosil ten krásný palubkový strop a nakonec pečlivě rozebral zábradlí. Náš děs po ránu byl tedy řádný...

Monča
reagovat »

25.02.2009 09:32 - zaficka

jak tak koukám, naši pejsci občas pěkn zlobí. U některých lotrovin se sice člověk chvíli zlobí, ale nakonec stejně rád vzpomíná. Určitě až tu jednou moje 11 fenka NO a nebo dvanáctiletý kříženeč nebudou, budu vzpomínat hlavně na jejich lotrovinky

Denisa Krautwurmová
reagovat »

09.12.2008 20:09 - Andy

Moje fenka Robi f.buldoček jen jsem ji vykoupala,bylo to v létě našla si ten největší kravinec a celá se v něm vyválela.Byla štastná,že tak hezký voní.Zato o mě se pokoušely mrákoty.

Andy
reagovat »

30.10.2008 15:40 - Mišička

Zaficka: Taky si s ní pěkně užiješ :-)
Náš Endy zase chtěl jet mermomocí na výlet v kufru :-) vyprovázela jsem sestřenku s manželem a babičku a potřebovali dát kytku do kufru. Jakmile ale Endy viděl otevřený kufr hned tam skočil. Tak jsme se všichni zasmáli a já mu řekla ať jde ven. Dál jsme si vykládali a babička dala do kufru natrhané kateřinky a Endy ani nevím jak tam z boku znovu skočil, rychle jsem ho chytla ať se nemrví, aby z nebohé kytičky něco zůstalo :-D Nevím, co si myslel, že pojedu taky a nechám ho na ulici, protože se cpal i za babičkou do auta :-D

Mišička
reagovat »

23.10.2008 20:24 - zaficka

je to německý ovčák :) a jenom bych chtěla říct, že minulý týden svojí jámu zase prohloubila. Už ani nemá cenu to po ní zahrabávat :D
A co jí ještě velmi baví, je to, že vezme obrovskej kámen, který válí po zahradě a vyškuibe tím všechen trávník. A máme taky všechny keře zespod oškubaný, protže jí při válení kamene překážely proutky, tak je ukousala

Denisa Krautwurmová
reagovat »

21.10.2008 16:45 - Mišička

chápu, to by mě bylo taky

reagovat »

21.10.2008 10:41 - Mišička

V sobotu jsme s bráchou vzali Endyho do lesa na houby, Briteček se cpal taky ale nemůžeme ho vézt autem, protože bysme dostali pokutu a do kufru se vleze jen Endy, protože tam brácha má subwoofer. Bála jsem se, že bude Briteček plakat (výt) a bohužel když jsme se vrátili tak mi to mamka potvrdila, že seděl za vratama a vyl, je mi z toho smutno ještě dneska ;-((((

Mišička
reagovat »

17.10.2008 12:26 - Lucie

Stane se! To je hned.

reagovat »

12.10.2008 20:01 - cherry

Dneska Cherry rozkousala polštářek v boudičce.

Lucie
reagovat »

07.10.2008 21:00 - Martin

Dnes si pochutnal na mé snídani.

reagovat »

Kam dále?

Diskuse

nejnovější příspěvky

13.07.2012 22:40:06 - Nález fenečky v Pardubicích

V Pardubicích u Dubiny se odchytla malá bílá chlupatá fenečka,toulala se zde prý asi od ledna.Je milá,ale trošku nedůvěřivá-miluje děti. Sidlatko@seznam.cz

13.07.2012 22:26:13 - Nález fenky v Pardubicích

V Pardubicích u Dubiny se odchytla malá bílá chlupatá fenečka, toulala se zde asi od ledna.Je milá, ale trošku nedůvěřivá- miluje děti.

12.05.2012 09:09:53 - Nález Bígla

Dobrý den.včera 11.5.2012 v Sedlčánkách jsem našla fenečku Bígla.Bílé nožky,černý hřbet,zrzavá hlava,na čumáku bílý flek.má černý kožený obojek bez známky.je milá a klidná.775679600 Maturová...

18.05.2011 14:10:09 - Peruánský naháč

Plemeno které je perfektní do rodiny.Rodinu miluje a k cizím lidem je velice nedůvěřivý. Není nutná žádná přehnaná péče o naháčka,pouze v období když je slunečno je třeba jej natřít krémem a když j..

Janka
10.08.2010 15:14:51 - Ztratila se fenka

Ztratila se černá fenka křížence knírače,menšího vzrůstu,okolí Velké Karlovice-Soláň.Pokud ji někdo naleznete napište na e-mail karinmickalova@seznam.cz

25.03.2010 18:50:40 - Stafordshire bullterier

Zajímáte se,nebo chováte toto plemeno?Ozvěte se.

Měchurová Zdeňka