Služby

Na těchto stránkách najdete služby pro psy. V kategorii canisterapie, vodící a asistenční psi je přehled středisek a sdružení pro výcvik vodících a asistenčních psů.

kluby jsou garantem regulérnosti chovu a řídí pouze chov plemene, pro které byl uznán. Chov každého plemene řídí uznaný chovatelský klub uznaný ČMKU.

Chovatelské stanice jsou přehledem stanic s mezinárodně chráněnými názvy. Chovatelská stanice není vázána na určité plemeno psa. Majitelem CHS může být pouze jedna (právně způsobilá) osoba s trvalým bydlištěm v ČR.

Databáze plemeníků je nabídkou psů ke krytí s PP i bez. Každý plemeník má svůj podrobný popis a foto. Toho svého sem můžete zapsat i vy.

Databáze veterinářů představuje veterinární ordinace, ambulantní návštěvní a výjezdové veterinární služby, veterinární poradny, úprezentují se zde úzce specializovaní veterinární lékaři, veterinární nemocnice a veterinární kliniky.

E-shopy zaměřené na prodej chovatelských potřeb a krmiv pro psy. Podmínky pro vložení odkazu .

V sekci Psí hotely najdete domov pro Vašeho miláčka po dobu Vaší dovolené, služební cesty nebo v případě Vaší nemoci. Většina psích hotelů poskytuje i mnoho nadstandartních služeb - například individuální výcvik psa, stříhání a kosmetické úpravy srsti psů. Pro mnohé psí hotely je samozřejmá přeprava psů od majitelů do hotelu i zpět.

Psí útulky jsou databází míst pro pejsky v nouzi. Provozovatelé a majitelé útulků, kteří zde nenašli svoji adresu mohou přidat nový záznam.

Úprava a střihání psů jsou nabídkou služeb zaměřených na Koupání, stříhání psů, krácení drápů a další činnosti spojené s úpravou psů.

Protože podporujeme i útulky pro jiná zvířata , najdete zde útulky a záchranné stanice pro kočky, koně a další zvířátka. Můžete přidat útulek nebo záchrannou stanici o které víte a není zde.

Výcviková střediska prezentují základní organizace ČKS, kluby speciálního výcviku a soukromá cvičiště pro psy.

V kategorii výrobci najdete výrobce chovatelských potřeb a krmiv pro psy. Mají zde možnost prezentovat svoje výrobky. Podmínky pro vložení odkazu .

Kategoire výstavy přináší přehled výstav a soutěží psů v ČR.

Do kategorie neurčeno jsme zařadili všechny ostatní záznamy které nesplňují kritéria některé předchozí kategorie.

Služby

Služby

Celkem 2 záznamů

Psí školka - chovatelská stanice Vetřelec Služby

Psí školka - chovatelská st..

Služby

Jste celý den v práci? Musí Váš pejsek zůstat sám doma? PSÍ ŠKOLKA je to pravé. Zde můžete ubytovat pejska na den po dobu Vašeh..

22.03.2012

EUPATRID Služby

EUPATRID Služby

Malá chovatelská stanice jezevčíků trpasličích a králičích.. Naše soužití s jezevčíky trvalo již kolem třiceti let. Ale, ...dále..

11.02.2009